Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Wołek i Osiołek – Rekolekcje Adwentowe 2023,...

Wołek i Osiołek – Rekolekcje Adwentowe 2023, odcinek 6 – Ks. Michał Olszewski, o. Michał Legan

I wzięła go owiniętego w chustę, otuliła swoją miłością. Jezus Emmanuel TEN Bóg z Nami w nas i przy nas. Ten malutki chłopczyk Ten Wielki Bóg … nie bój się weź Go w swoje ludzkie ramiona i pozwól się kochać… Zapraszamy, wraz z ks. Michałem Olszewskim SCJ i o. Michałem Leganem OSPPE na 6. odcinek Rekolekcji Adwentowych 2023 “Wołek i Osiołek” przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl. Odcinek miał premierę we czwartek 21 grudnia 2023 r.

Odcinki rekolekcji “Wołek i Osiołek” ukazywały się w kolejne poniedziałki i czwartki Adwentu 2023 roku. Razem z papieżem Franciszkiem zapraszamy Was, żeby ukochać prostotę i ubóstwo wcielenia. Ukochać oblicze Jezusa Nowonarodzonego w sposób liturgiczny, a jednocześnie też w sposób bardzo prosty – jak wołek i osiołek w szopce.

Zobacz na Misericors —> wszystkie odcinki Rekolekcji Adwentowych 2023 “Wołek i Osiołek”

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Adwentowe 2023 – Wołek i Osiołek – Odcinek 6 | ks. Michał Olszewski, o. Michał Legan


Rekolekcje Adwentowe “Wołek i Osiołek” – zaproszenie

Żłóbek to miejsce naszej wiary, to “żywa Ewangelia wypływająca z jej kart”. Wyruszmy w tę drogę, gdzie możemy się z Nim spotkać… Niech z zadziwienia zrodzi się pokorna modlitwa. Zapraszamy Was na rekolekcje adwentowe „Wołek i Osiołek” – to wyjątkowy wspólny czas.

W tym roku w rekolekcyjną podróż do bożonarodzeniowej szopki zabiorą Was: ksiądz Michał Olszewski SCJ i ojciec Michał Legan OSPPE.

Odcinki rekolekcji „Wołek i Osiołek” będą ukazywały się od 4 grudnia 2023 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Adwentu na portalu profeto.pl, w Radiu Profeto i w mediach społecznościowych: na Instagramie oraz na Facebooku.

Obejrzyj:


Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Instagramie

Radio Profeto —> WWW / Facebook