Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Słodkości na Nowy Rok – Łagiewnicki “F...

Słodkości na Nowy Rok – Łagiewnicki “Fundusz Miłosierdzia” ze wsparciem dla Dzieła Pomocy św. Ojca Pio

Dzięki hojności Darczyńców i środkom, jakie złożyli na Fundusz Miłosierdzia przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w Sylwestra – 31 grudnia 2021 r., bezdomni z Dzieła Pomocy św. Ojca Pio otrzymali sto paczek z łagiewnickimi słodkościami.

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zawieźliśmy do Dzieła 250 obiadów i ogłosiliśmy akcję „Ciasto dla bezdomnych”. Udało się zebrać kolejne środki i mogliśmy upiec ciasto dla potrzebujących. Cieszymy się, że także ci najbiedniejsi mogli rozpocząć „na słodko” nowy 2022 rok – mówi ks. Mateusz Wyrobkiewicz.

Jak podkreśla dyrektor Domu Duszpasterskiego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, świadomość tego, że tak wielu ludzi każdego dnia oczekuje na pomoc, potęguję chęć do działania, do czynienia uczynków miłosierdzia. – W naszych uszach wciąż brzmią słowa „Głodnych nakarmić…”. W te trudne zimowe dni chcielibyśmy ugotować kolejne obiady i zawieźć tym, którzy na nie czekają. Już za dwadzieścia dni będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka – ufundujmy tym, którym nikt nie podaruje prezentu, pyszne, piernikowe serca na te szczególne dni. Razem sprawmy im niespodziankę – apeluje ks. Wyrobkiewicz.

Chętni do wsparcia akcji mogą wpłacać datki na Fundusz Miłosierdzia, który działa od kilku miesięcy w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Numer konta Kościoła Rektoralnego, na który można wpłacać datki:

PEKAO S.A. Nr 65 1240 4432 1111 0000 4721 0286
z dopiskiem: „Fundusz Miłosierdzia”.

Małgorzata Pabis | Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Info i foto za —> milosierdzie.pl: Słodkości na Nowy Rok


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja