Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Pamiętamy, Ojcze Święty” – Konc...

“Pamiętamy, Ojcze Święty” – Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II w Wadowicach i TVP1 – 2 kwietnia 2018

W Poniedziałek Wielkanocny 2 kwietnia 2018 r. o godz. 20.20 TVP1 transmitować będzie specjalny koncert „Pamiętamy, Ojcze Święty – w hołdzie Papieżowi Janowi Pawłowi II”, który odbędzie się na Placu Jana Pawła II w Wadowicach. 2 kwietnia przypada 13. rocznica śmierci Jana Pawła II. W tym roku obchodzić będziemy także 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Zobacz też —> Msza św. w 15. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II – Transmisja z kaplicy Pałacu Arcybiskupów Krakowskich – 2 kwietnia 2020

Wyjątkowy koncert plenerowy "Pamiętamy, Ojcze Święty" już 2 kwietnia o godzinie 20.20 na Placu Jana Pawła II w Wadowicach. Zapraszamy! 🙂

Opublikowany przez Wadowice – tu wszystko się zaczęło Środa, 28 marca 2018

 

“Pamiętamy, Ojcze Święty” to projekt, w którym wezmą udział gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artyści przypomną nam ważne wydarzenia z życia naszego Świętego, skupiając się przede wszystkim na historii Jego pielgrzymek do Polski i dialogu z rodakami, ustanowieniu Światowych Dni Młodzieży i niezliczonych spotkań z młodymi, stworzeniu obszaru pokojowej dyskusji międzyreligijnej i przesłaniu miłosierdzia, które było kwintesencją Jego pontyfikatu.

Wystąpią m.in: Krzysztof Antkowiak, Arka Noego, Tomasz Budzyński, Katarzyna Cerekwicka, Łukasz i Paweł Golec, Halina Młynkowa, Opole Gospel Choir, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Olga Szomańska, Natalia Szroeder, Góralski chór młodzieżowo-dziecięcy Turliki, Alicja Węgorzewska, Tomasz Ziółko. Solistom towarzyszyć będzie zespół instrumentalny pod kierownictwem Piotra Dziubka.

Info za —> Centrum Informacji TVP: Wielkanoc w Telewizji Polskiej | Wadowice.pl: Koncert plenerowy “Pamiętamy, Ojcze Święty”