Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2024 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 1/2024 – 129. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest 129. numer kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” (1/2024) na styczeń, luty, marzec 2024 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w Internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Orędzie Miłosierdzia - nr 129

fot. Faustyna.pl

W 129. numerze kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” s. Elżbieta Siepak ISMM pisze o malowaniu pierwszego obrazu Jezusa Miłosiernego z okazji 90. rocznicy jego powstania, s. Gaudia Skass ISMM o potrzebie i pragnieniu bliskości, co można wyczytać w symbolu stóp na obrazie Jezusa Miłosiernego, a s. Ancilla Zalewska dzieli się przekazem orędzia Miłosierdzia na ŚDM w Lizbonie.

W numerze można przeczytać także rozmowę z Ziemowitem Janaszkiem, który – jak wyznał – „Był umarły, a ożył”.

W cyklu biblijnym o Mojzeszu pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Jak duchowo podnieść się po aborcji? Natomiast ks. Karol Dąbrowski pisze o pokorze w życiu Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania Anny nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto na podstawie —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Zobacz też:

⇒ Nowa seria podcastów z „Dzienniczkiem” św. Siostry Faustyny

⇒ Rocznice w 2024 roku


Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Polecamy:

Wideo —> Blisko Rahamim: Zeszyty Miłości Pełne – Zwiastun | s. Gaudia Skass