Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Od 17 września spacery edukacyjne po zespołach kla...

Od 17 września spacery edukacyjne po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów na Kalatówkach w Zakopanem

fot. INSTYTUT DIALOGU MIĘDZYKULTUROWEGO IM. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”. Spacery edukacyjne, z Przewodnikiem, po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów, adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych Zgromadzeń.


W celu potwierdzenia terminów itp. wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z Przewodnikiem: a następnie przesłania drogą mailową wstępnej rezerwacji.

Dane kontaktowe i dokumenty —> TUTAJ

Szczegółowe zasady zapisów, rezerwacji terminów oraz „Karty zgłoszenia” opisane są i załączone w Regulaminie Spacerów.


Wędrówki odbywać się będą w wybrane niedziele września i października, tj. 17 i 24 września 2017 r. oraz 1 i 8 października 2017 r., początek godz. 15.00 (dla turystów zgłaszających się indywidualnie) oraz w dowolne dni w okresie od 13 września do 20 października 2017 r. dla pięciu grup zorganizowanych – po potwierdzeniu dat i godzin z Przewodnikiem.

Warunkiem uczestnictwa w Spacerze jest wypełnienie i podpisanie „Karty zgłoszenia”: dla grup składających się z indywidualnych zgłoszeń lub dla grup zorganizowanych oraz przekazanie jej Przewodnikowi: poprzez przesłanie skanu „Karty zgłoszenia” e-mailem lub przekazanie Mu oryginału „Karty zgłoszenia” przed Spacerem. „Kartę zgłoszenia” będzie można wypełnić także na miejscu (formularze u Przewodnika).

Każda wędrówka (dla zgłoszeń indywidualnych i grupowych) rozpoczyna się przed Pustelnią św. Brata Alberta. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UDZIAŁ W SPACERACH JEST NIEODPŁATNY!


Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.

Organizator Spacerów: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Partner: Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl

Info za —> idmjp2.pl: Kalatówki – spacery edukacyjne po zespołach klasztorno – pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów