Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Modlitewne Jerycho na Rynku Głównym w Krakowie: 24...

Modlitewne Jerycho na Rynku Głównym w Krakowie: 24-30 maja 2018

W dniach od 24 do 30 maja 2018 r. odbywa się w Krakowie modlitewne Jerycho, które poprzedza wielkie Uwielbienie na Rynku Głównym “Jestem” w środę 30 maja od godz. 19:00 do 22:00 przed uroczystością Bożego Ciała. Do udziału w inicjatywie zaprasza metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski.

Wideo —> franciszkanska3.pl: Modlitewne Jerycho i zapowiedź uwielbienia na Rynku

Tegoroczne Jerycho jest przeżywane w modlitwie o odnowę duchową małżeństw i rodzin. Wydarzenie rozpoczęła Msza św. w kościele św. Barbary przy Małym Rynku w Krakowie we czwartek 24 maja 2018 r. o godz. 20:00.

Modlitewne Jerycho na Rynku Głównym w Krakowie: 24-30 maja 2018

Info za —> Archidiecezja Krakowska: Modlitewne Jerycho na Rynku Głównym w Krakowie


Jerycho jest cykliczną akcją modlitewną organizowaną przez Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Nazwa wydarzenia nawiązuje do biblijnego zdobycia miasta Jerycha przez Izrael. Idea Jerycha zrodziła się podczas pierwszego wydarzenia ewangelizacyjnego na stadionie Cracovii, zorganizowanego przez Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Krakowskiej. Pierwsze Jerycho miało miejsce w kościele św. Katarzyny u Ojców Augustianów na Kazimierzu, później odbywało się przed większymi wydarzeniami ewangelizacyjnymi w Krakowie, takimi jak „Jestem w Hucie”.

Opublikowany przez Sekretariat ds Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej 13 maja 2018