Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Hymn ŚDM Panama 2019 – Oficjalna polska wers...

Hymn ŚDM Panama 2019 – Oficjalna polska wersja – “Niech Mi się stanie według słowa Twego”

“Niech mi się stanie według słowa Twego” to tytuł hymnu Światowych Dni Młodzieży 2019 w Panamie. Autorem hymnu jest Panamczyk Abdiel Jiménez. 10 września 2017 r. zaprezentowano polską aranżację utworu oraz polską partyturę. Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM powierzyło jej przygotowanie Okręgowemu Duszpasterstwu Młodzieży w Limanowej.

Zobacz też —> Hymn Światowych Dni Młodzieży w Panamie – Oficjalny wideoklip

Aranżacji podjął się Bartek Szułakiewicz z Tarnowa. Solistami w utworze są limanowscy artyści – Marta Florek, Andrzej Skorupa, Iwona Młynarczyk i ks. Łukasz Żurek. W nagraniach wziął udział 90-osobowy chór stworzony głównie z limanowskiej młodzieży, przyjaciół z krakowskich chórów oraz chóru Gos.pl z Tarnowa. W składzie orkiestry i bandu znalazło się kilkudziesięciu uzdolnionych instrumentalistów z regionu limanowskiego i zaprzyjaźnionych artystów z Krakowa.

Premiera wykonania utworu „na żywo” odbędzie się w Limanowej – 23 września, podczas Diecezjalnego Spotkania Młodzieży – Synaj.

Zobacz więcej —> kierunekpanama.pl: Hymn ŚDM PANAMA 2019 po polsku


Oficjalny hymn ŚDM Panama 2019 został zaprezentowany w Panamie nocy z poniedziałku na wtorek 3/4 lipca 2017 r.  Posłuchaj!:)Zobaczcie

Serwis internetowy ŚDM w Panamie – Jornada Mundial de la Juventud Panama 2019 —> http://www.panama2019.pa/*