Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Finał akcji “Tornister Pełen Uśmiechów”...

Finał akcji “Tornister Pełen Uśmiechów” – Przemyśl, 19 sierpnia 2018

W niedzielą 19 sierpnia 2018 r. na Rynku Starego Miasta w Przemyślu odbywa się finał 10. edycji kampanii “Tornister Pełen Uśmiechów” organizowanej przez Caritas w Polsce. Finał jest połączony z obchodami dni patrona miasta, świętego Wincentego, czyli tzw. Wincentiadą.

OGLĄDAJCIE>>> ���Zapraszamy na FINAŁ akcji #TornisterPełenUśmiech

??? NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ! ?️?? OGLĄDAJCIE>>>❗❗❗Zapraszamy na FINAŁ akcji #TornisterPełenUśmiechów❗❗❗???

Opublikowany przez Caritas Polska Niedziela, 19 sierpnia 2018

 

Tornistry Pełne Uśmiechów wręczono kilkuset dzieciom. Wyprawki przygotowali ambasadorzy akcji, m.in. Para Prezydencka, abp Stanisław Gądecki i muzyk Marek Piekarczyk, oraz wolontariusze Szkolnych Kół Caritas i Parafialnych Zespołów Caritas.

Główną atrakcją muzyczną finału akcji jest występ zespołu Afromental. Planowane są również liczne atrakcje dla całych rodzin.

Zobacz też —> Jak wygląda i co zawiera “Tornister Pełen Uśmiechów” Caritas?

Celem akcji “Tornister Pełen Uśmiechów” jest zwiększenie szans edukacyjnych uczniów przez zebranie funduszy na zakup i wyposażenie kilkudziesięciu tysięcy wyprawek szkolnych dla najuboższych dzieci i młodzieży w Polsce lub zakup i przekazanie gotowych wyprawek szkolnych.

Akcja finansowana jest z ogólnopolskiej zbiórki SMS-ów charytatywnych o treści TORNISTER wysyłanych pod nr 72052 oraz wpłat indywidualnych. Partnerem strategicznym akcji jest Lidl Polska.

W przygotowanie wyprawek szkolnych dla dzieci w Polsce i za granicą włączają się diecezje w całej Polsce. W ciągu ostatnich 10 lat akcji Caritas przekazała dzieciom z ubogich rodzin ponad 150 tysięcy wyprawek.

Info za —> Caritas Polska: Coraz więcej Tornistrów Pełnych Uśmiechów! [WIDEO]

Wideo —> Caritas Polska/YouTube: Tornister Pełen Uśmiechów – zapraszamy na Finał!