PODZIEL SIĘ

“Ewangelizacja na Barce” z bp. Grzegor...

“Ewangelizacja na Barce” z bp. Grzegorzem Rysiem – Kraków, 19 lipca 2017

Ewangelizacja na Barce, inicjatywa która zapisała się już w duchowości krakowskiej, po raz drugi w tym roku odbędzie się w środę 19 lipca. Rejs po Wiśle rozpocznie się o godz. 19.00 z przystani Wawel niedaleko Mostu Grunwaldzkiego. Tym razem kapitanem rejsu Statkiem Nimfa będzie ks. bp Grzegorz Ryś, biskup pomocniczy Archidiecezji Krakowskiej.

Barka-lipiec2017_plakat


(Wideo – Fragment Programu TVP 1 “Między Ziemią a Niebem” nt. czerwcowej “Ewangelizacji na Barce”)


Ksiądz Biskup przewodniczy m.in. Zespołowi ds. Nowej Ewangelizacji przy Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski www.nowaewangelizacja.org i Sekretariatowi ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Krakowskiej www.ne.diecezja.pl/wp.

Odwiedź stronę internetową ks. Biskupa —> www.biskup-rys.pl

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela.

Rejestracja odbywa się na stronie Radia nowohuckie.PL http://nowohuckie.pl/ewangelizacja-na-barce-rejestracja/ – tam można się zapisać i przyjść aby posłuchać Słowa Bożego, doświadczyć żywego Boga i przyjąć Go do swojego Serca. Organizatorem spotkań jest Krakowska Żegluga Pasażerska i Fundacja nowohuckie.PL.

W czasie spotkania będą zbierane dobrowolne ofiary, z  których 10 zł. od osoby będzie przeznaczone na obsługę wydarzenia, a pozostała kwota na działalność ewangelizacyjną Fundacji nowohuckie.pl

Transmisja z wydarzenia na stronie Radia nowohuckie.PL

Więcej —> nowohuckie.pl: EWANGELIZACJA NA BARCE – REJESTRACJA