Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, ...

Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, 1-5 października 2018 – “Pokochałem cię miłością wieczną”

W dniach 1-5 października 2018 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbywają się Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia, w których uczestniczą członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum” z Polski i ze Słowacji oraz osoby zafascynowane duchowością miłosierdzia.

Spotkanie ma charakter modlitewno-formacyjny, a jego tematem przewodnim są słowa: „Pokochałem cię miłością wieczną”. W planie: codzienna Eucharystia, Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje biblijne, które wygłosi ks. Krzysztof Wons SDS, a także konferencje z duchowości św. Siostry Faustyny głoszone przez siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. W planie jest także „Koncert uwielbienia” dedykowany św. Siostrze Faustynie oraz świadectwa.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: abp Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, i przełożona generalna Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia m. Petra Kowalczyk.

W Dniach Apostołów będę uczestniczyć osoby, który zgłosiły swój udział przez stronę internetową —> www.faustinum.pl.

Kulminacją tego wydarzenia będzie dzień 5 października, kiedy to uczestnicy będą wspólnie świętować 80. rocznicę śmierci św. Siostry Faustyny i dziękować za dar jej życia i posłannictwa. Organizatorzy Dni zapraszają do włączenia się w to świętowanie, zwłaszcza podczas czuwania przy grobie Siostry Faustyny, które odbędzie się w godz. 21.00-22.45, czyli do godziny jej śmierci. W tym dniu, od godz. 10.00 będzie także możliwość nawiedzenia celi, w której Siostra Faustyna wypowiedziała swoje ostatnie „Ufam”.

Info za —> milosierdzie.pl: Dni Apostołów Bożego Miłosierdzia| Faustyna.pl: „Pokochałem cię wieczną miłością”

Wideo —> Stowarzyszenie Faustinum: DABM 2018

"Pokochałem cię wieczną miłością"Pod takim hasłem w dniach 1-5 października w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Niedziela, 30 września 2018