Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

26 maja 2019 – “Niedziela z Apostołem ...

26 maja 2019 – “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” w parafii św. Faustyny w Łodzi

parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi przy Placu Niepodległości 1 każda czwarta niedziela miesiąca, począwszy od lutego 2019 r., jest przeżywana jako “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia”.

26 maja 2019 - "Niedziela z Apostołem Miłosierdzia" w parafii św. Faustyny w Łodzi

Na Mszach świętych w czwartą niedzielę maja, 26 maja 2019 r. parafianie spotkają się z członkinią Instytutu Miłosierdzia Bożego – żeńskiej, świeckiej wspólnoty życia konsekrowanego założonego przez bł. ks. Michała Sopoćko.

Po każdej niedzielnej Eucharystii będzie okazja do rozmowy z zaproszonym Gościem i podzielenia się swoimi doświadczeniami wiary i miłosierdzia.

Inicjatywa “Niedziel z Apostołem Miłosierdzia” to owoc I Łódzkiego Kongresu Świętej Faustyny, który miał miejsce w tej właśnie parafii w dniach 4-5 października 2018 r. w 80. rocznicę śmierci Apostołki Bożego Miłosierdzia. Gośćmi w Niedziel byli już m.in. ks. Marek Chrzanowski FDP i s. Michaela Rak ZSJM.

Info i foto za —> Faustyna.lodz.pl: „Niedziela z Apostołem Miłosierdzia”

Zobacz też:

“Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” – Ks. Marek Chrzanowski FDP

24 marca 2019 – “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” – S. Michaela Rak ZSJM


Od kilku lat w parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi, w każdą 1. niedziele miesiąca na Mszy św. wieczornej, świadectwem wiary dzielą się członkowie działającej przy parafii wspólnoty charyzmatycznej “Skała”. Po 1. Łódzkim Kongresie Świętej Siostry Faustyny, który miał miejsce w tej właśnie parafii w dniach 4-5 października 2018 r. w 80. rocznicę śmierci Apostołki Bożego Miłosierdzia, podjęli oni decyzje, że od tej pory będą to świadectwa doświadczenia Bożego Miłosierdzia. Pierwsza Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia miała miejsce w niedzielę 4 listopada 2018 r.