Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

150 porcji krupniku dla potrzebujących dzięki zbió...

150 porcji krupniku dla potrzebujących dzięki zbiórce Fundacji “Misericors” i Rektoratu Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – 2 czerwca 2023

Sto pięćdziesiąt porcji krupniku trafiło dziś z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach do Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Środki na zakup posiłku dla osób bezdomnych i potrzebujących pochodziły ze zbiórki na Fundusz Miłosierdzia, którą zorganizowała Fundacja Misericors wraz z Kościołem Rektoralnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

– Dzień, w którym z samego rana wieziemy ciepłą zupę do Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, jest dla nas zawsze radosny. Wiemy, że w ten sposób przychodzimy z pomocą tym, którzy na nią czekają. Talerz ciepłej zupy – dla wielu może wydawać się czymś małym. My wiemy, jak bardzo na ten posiłek czekają ci, którzy często nie mają nic do jedzenia – mówi Małgorzata Pabis, rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, jednocześnie dziękując wszystkim, którzy wspierają Fundusz Miłosierdzia. – Razem robimy coś pięknego. Świadczymy miłosierdzie czynem. Dziękujemy Ofiarodawcom oraz Fundacji Misericors za serce pełne „wyobraźni miłosierdzia” – dodaje.

Każdy kto chciałby włączyć się w akcję „Zupa od św. Siostry Faustyny” może złożyć swój datek na konto:

PEKAO S.A. Nr 65 1240 4432 1111 0000 4721 0286
z dopiskiem: „Fundusz Miłosierdzia”.

Info i foto za —>  Małgorzata Pabis – Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia: Krupnik dla bezdomnych

Zobacz więcej o zbiórce zakończonej w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku: