PODZIEL SIĘ

Zawierzenie Maryi, które zmienia życie – Ojc...

Zawierzenie Maryi, które zmienia życie – Ojciec Mirosław Kopczewski OFMConv. gościem Salve TV – 3 sierpnia 2018

Czym jest zawierzenie Maryi? Jakie owoce przynosi? Dlaczego warto oddać swoje życie Matce Bożej?Przekonałem się osobiście, że oddanie się Maryi to nie jest tylko akt pobożności, ale za tym idzie konkretna relacja. Jest to wejście w relację z Matką Bożą, która wchodzi w nasze sprawy, jednocześnie odpowiada pomocą i łaską – mówił w piątek 3 sierpnia 2018 r. o. Mirosław Kopczewski OFMConv., gość audycji z cyklu Oko Boga w telewizji Salve TV.

Zobacz więcej —>  o Wielkim Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi

Będąc u swojej siostry, która ma chorego od 15 lat męża na nowotwór, przypomniałem sobie, że mam ze sobą akt zawierzenia rodziny Matce Bożej. Zaproponowałem, by to uczynić. Mój szwagier od pół roku leżał w łóżku i w ogóle nie wstawał. Trzeba było wszystko przy nim robić. Liczyliśmy się z tym, że to mogą być ostatnie dni jego życia. Uklękliśmy przy łóżku szwagra i przeczytaliśmy akt zawierzenia. Dwa miesiące później ich odwiedziłem. Wchodzę do domu i oczom nie wierzę. Mój szwagier na wózku przy stole siedzi i je własnymi rękami. Przekonałem się, że oddanie, zawierzenie Matce Bożej nie jest tylko pustym aktem, ale jest to siła, która zmienia nasze życie – opowiadał o. Kopczewski.

Info za —> SalveTV.pl: Zawierzenie Maryi. Siła, która zmienia życie

To siła, która zmienia życie ?Radio Niepokalanów Kaplica Adoracji Niepokalanów – Adoration Chapel Niepokalanów Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Niepokalanowie Fundacja Holy Mary Team

Opublikowany przez Salve TV Piątek, 3 sierpnia 2018

 

Salve TV www.salvetv.pl to chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.

Wspieraj SalveTV na Patronite: https://patronite.pl/salvetv

SalveTV w social media:

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SalveTVpl
TWITTER: https://twitter.com/TvSalve
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/tvsalve