Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Wieczysta Adoracja w Sanktuarium Bożego Miłosierdz...

Wieczysta Adoracja w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Łagiewnikach – Także online!

Od Niedzieli Miłosierdzia Bożego, 11 kwietnia 2021 r. na stronie www.milosierdzie.pl i na kanale YouTube Sanktuarium Bożego Miłosierdzia można uczestniczyć on-line w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, który wystawiony jest w Kaplicy Wieczystej Adoracji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach.


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Często napływały do nas prośby, abyśmy stworzyli możliwość udziału w adoracji przez transmisję. Nie tylko czas pandemii, ale także różne ograniczenia: wieku, choroby, niepełnosprawności uniemożliwiają wiernym osobiste przybycie na adorację. Od tegorocznego Święta Miłosierdzia każdy kto tylko chce – w dzień czy w nocy, 24 godziny na dobę – może połączyć się z naszą Kaplicą Wieczystej Adoracji i trwać na modlitwie, wpatrując się w Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie – mówi ks. Zbigniew Bielas, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że czuwanie modlitewne w łagiewnickiej Kaplicy Wieczystej Adoracji trwa od 3 kwietnia 2005 r. Tak pisał o tym wydarzeniu św. Jan Paweł II w liście na Święto Miłosierdzia podpisanym kilka dni przed odejściem do domu Ojca, 31 marca 2005 roku:

– Cieszę się, że w tę niedzielę rozpocznie się w Sanktuarium wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Nic tak, jak eucharystyczna obecność Pana, nie uobecnia dzieła miłosierdzia, jakie dokonało się przez Krzyż i Zmartwychwstanie. Niech zatem ta obecność będzie dla wszystkich pielgrzymów źródłem mocy i nadziei.

Przeczytaj cały —> List Papieża Jana Pawła II na Niedzielę Miłosierdzia 2005

Info i wideo za —> milosierdzie.pl: Wieczysta adoracja na żywo z Łagiewnik

Oglądaj też w Internecie na żywo z Łagiewnik:

⇒ Transmisję z bazylika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia —> TV Miłosierdzie

⇒ Transmisję z kaplicy klasztornej Sióstr Matki Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach —> Faustyna.pl

Kilkugodzinne wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w kaplicy cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego i grobu św. Faustyny w łagiewnickim Sanktuarium transmitowane są od wielu lat na stronie www.faustyna.pl codziennie.


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja