Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

VI Zjazd Czcicieli Maryi w Sanktuarium Bożego Miło...

VI Zjazd Czcicieli Maryi w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – 14 maja 2022 – Zaproszenie

VI Zjazd Czcicieli Maryi odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Organizatorem wydarzenia jest Rycerstwo Niepokalanej.

Spotkanie Czcicieli Maryi rozpocznie się o godz. 10. modlitwą różańcową w kaplicy św. Faustyny w dolnej Bazylice. W programie zaplanowano także nabożeństwo majowe, konferencja oraz modlitwa w Godzinie Miłosierdzia. Centralnym puntem wydarzenia będzie Msza święta sprawowana w Bazylice Bożego Miłosierdzia o godz. 12.00.

Jak podkreśla ks. Bogusław Nagel, asystent kościelny Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Archidiecezji Krakowskiej, pielgrzymka odbywa się w szczególnym czasie, kiedy bardzo potrzebna jest modlitwa o pokój. – Głęboko wierzę w sens modlitwy, szczególnie tej przez wstawiennictwo Maryi. To jest nasze zadanie, jako Rycerzy Niepokalanej, jako czcicieli Maryi, jako tych, którym leży na sercu sprawa pokoju na świecie – mówi ks. Nagel i dodaje: – Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy wszystkich czcicieli Maryi.

Info, foto i wideo za —> Małgorzata Pabis | Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia: Czciciele Maryi w Łagiewnikach


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja