Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla życia – relacja z 2. dnia trasy...

SuperMoc dla życia – relacja z 2. dnia trasy

Za nami drugi dzień trasy.

Po odpoczynku na noclegu w Bytowie, z samego rana udaliśmy się w miejsce, gdzie wczoraj zakończyliśmy bieg, by nadrobić pozostawione 24 kilometry. Większość dzisiejszej, wymagającej trasy Natalia pokonała na rowerze. Dopiero przed samym celem dzisiejszego dnia, Natalia rozpoczęła bieg do którego dołączyła się także Paulina z naszej ekipy oraz Karolina – sięgając po rower. Tym samym pokonaliśmy dziś aż 106 km!

W Tucholi zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani, przez goszczącą nas parafię Bożego Ciała,  gdzie z wielką radością oczekiwał na nas ks. Krzysztof Malczewski. Gościnność parafii jest niesamowita, za co serdecznie dziękujemy! Wsparcie jakie okazujecie chłopcom i nam, poprzez ogromną motywację, jest nie do opisania! Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, które do nas docierają. Dziękujemy za wsparcie materialne i modlitewne. Dzięki temu nawet 100 km nie sprawia nam trudności

Jak dzień podsumowuje sama Natalia?Po dzisiejszym dniu, kiedy udało mi się pokonać ponad 100 km, uważam, że bariery psychiczne, które nas powstrzymują są do przeskoczenia i zawsze powinno się je pokonywać. Trzeba znaleźć swoją motywację, dzięki której będziemy mieć siłę, by pokonać przeszkody. Wierzę w to, że jeżeli uda mi się pokonać całą tą trasę jest to dla mnie szczególny znak, że chłopcy też dadzą radę!

Dzisiejsza trasa odbywała się kolejno: Udorpie – Brzósk – Lipnica – Osusznica – Zielona Chocina – Babilon – Karolewo – Chojnice – Lipienice Silni – Żalno – Bladowo – Tuchola

Jutro zaczynamy dzień Mszą świętą o godz. 7:00 i po śniadaniu, około 9:00 ruszamy do Chełmży. Przed nami 73 kilometry. Trzymajcie kciuki!

Czytaj, obejrzyj nagrania i zobacz fotorelację —> supermocdlazycia.pl: Szczególny znak