Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla Życia – Po kolejnym dniu docier...

SuperMoc dla Życia – Po kolejnym dniu docieramy do Warszawy!

Opuszczając miejsce noclegu, na który przyjęli nas księża salezjanie, rozpoczęliśmy kolejny, szósty dzień trasy. Niestety, nie obeszło się bez niespodzianek, ponieważ po raz kolejny zepsuł się nasz samochód. Z porannym opóźnieniem, wyruszyliśmy trasę liczącą 76 km, pokonując ją w całości na rowerze. Dzięki temu mieliśmy czas, by po drodze odwiedzić dużą ilość lokalnych firm, zapraszając do wsparcia finansowego Krzysia i Patryka. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i wsparcie dla chłopców! Pomimo porannych trudności, na trasie sprzyjała nam dobra pogoda, pożegnaliśmy ujemne temperatury i tym samym łatwiej było pokonać zaplanowany dystans. – Jechało się szybko, wyjątkowo było ciepło. Narasta zmęczenie i co za tym idzie, lekki kryzys psychiczny. Nie mogę doczekać się spotkania z Krzysiem i to popycha mnie do przodu cały czas z wiarą, że uda się pomóc chłopakom! – relacjonowała Natalia.

Gdy dotarliśmy do celu dzisiejszej trasy – Warszawy, napotkaliśmy trudności z poruszaniem się po ulicach miasta ze względu na natężony ruch. Pomimo tego, dotarliśmy na miejsce noclegu. Kierujemy ogromne podziękowanie dla Misericors.pl za ogromną pomoc w zorganizowanie noclegu w Caritas! Wasza obecność i wsparcie podczas całej akcji jest dla nas bezcenne! Z całych serc dziękujemy za SUPER poMOC!

Jutro rozpoczyna się akcja towarzysząca biegowi „Cała Polska tańczy dla Patryka” zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i wsparciu finansowym Patryka! Część naszych wolontariuszy odwiedziła dziś Patryka, który… zatańczył specjalnie dla Natalii! I nie potrzeba lepszej motywacji! #SUPERpoMOC przez taniec! Zapraszamy!

Czytaj więcej i zobacz fotorelację na —> SuperMocDlaZycia.pl