Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla Życia – dzień 7. Dla Patryka!

SuperMoc dla Życia – dzień 7. Dla Patryka!

Gdańsk, Gdów, Katowice, Myślenice, Słupsk, Wrocław – to właśnie tam dziś odbywały się charytatywne wydarzenia taneczne, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc Patrykowi, chorującemu na glejaka nerwu wzrokowego.

Poprzez nasz projekt staramy pokazać, że można pomóc drugiej osobie poprzez różne formy aktywności. Dlatego też dzisiaj, w klubach fitness przyłączających się do akcji, wiele wspaniałych serc wytańczyło dla Patryka niezbędną pomoc! – Osoby odpowiedzialne za organizację akcji w danym klubie nie wahały się ani chwili, aby wziąć udział w pomocy dla Patryka – opowiada Iwona Nowak, będąca w stałym kontakcie z organizatorami charytatywnych maratonów tanecznych  – z racji weekendu i czasu, jaki zabiera podsumowanie wydarzeń, ciągle czekamy na relację klubów jak wyglądało wydarzenie i na relację w formie zdjęć i filmów. Wiemy jedno – na pewno był to taniec z supermocą!

Relacje z tańca dla Patryka będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie, już teraz z całego serca dziękując wszystkim za przyłączenie się do akcji, ogromne wsparcie i pomoc!

Równolegle do odbywających się wydarzeń tanecznych, dzisiejszy dzień spędziliśmy w Warszawie. To ważny czas, niezbędny by zregenerować siły i nieco odpocząć przed kolejnymi kilometrami trasy. Chyba jednak do końca nie potrafimy odpoczywać więc bieg, rower i rolki zamieniliśmy na… łyżwy, tańcząc na lodzie specjalnie dla Patryka! – Wierzę, że Patryczkowi się uda, bo przecież to waleczny rycerz. Już nie mogę się doczekać spotkania, to już za tydzień – opowiada Natalia.

Później nastąpiła seria niespodzianek – Spotkałam się z ciocią i wujkiem, którzy również byli w Warszawie, a następnie spotkałam się z tatą, siostrą, bratem i Danielem, którzy mnie odwiedzili, to była wielka niespodzianka! Kiedy odjechali, nastąpiła kolejna! Odwiedziła nas Beata, wolontariuszka, która będzie z nami na trasie do jutra – relacjonuje Natalia.

Spacer, odpoczynek i regeneracja okazały się dla nas bardzo cenne. Wypoczęci, jutro ruszamy w trasę, by pokonać kolejne kilometry #SUPERpoMOCy! Bądźcie z nami!

Czytaj więcej i obejrzyj wideo – Supermocdlazycia.pl: Dla Patryka!