Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Różaniec – o. Łukasz Buksa OFM z nową płytą ...

Różaniec – o. Łukasz Buksa OFM z nową płytą “Tobie”

Płytę „Tobie” m.in. z muzyką do modlitwy różańcowej wydał franciszkanin o. Łukasz Buksa OFM. To dar zakonnika dla Maryi za jego powołanie a także odpowiedź na wiele próśb od ludzi. „Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Bogu za to, co robi, ale jestem też wdzięczny Matce za to, że spod Jej skrzydeł wyszedłem, bo moje powołanie wzrastało również przy sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych – mówi o. Łukasz Buksa OFM, który wydał właśnie maryjną płytę „Tobie”. – To jest dar, który z serca składam, wdzięczny za powołanie, ale też w trosce o moje powołanie, które zawierzam Maryi” – dodaje franciszkanin.

Modlitwa różańcowa skomponowana przez o. Buksę dostępna jest na płycie „Tobie” a także na kanale franciszkanina w serwisie YouTube. Każda z pięciu tajemnic ma nieco inny muzyczny charakter. Poszczególne tajemnice nie są zapowiadane, żeby nagranie służyło do modlitwy przy każdej części różańca. „To wszystko ma służyć temu, żeby w sobie bardziej pogłębiać wstawiennictwo Boga przez wstawiennictwo Matki” – mówi o. Buksa.

Czytaj więcej w serwisie Archidiecezji Krakowskiej —> diecezja.pl: Franciszkanin wydał płytę z muzyką do modlitwy różańcowej

Strona internetowa o. Łukasza Buksa OFM —> www.buksalukasz.pl

Oficjalny profil na Facebooku —> facebook.com/o.lukaszbuksa