Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2024 – “Ile Ko...

Rekolekcje Wielkopostne 2024 – “Ile Kościoła w Kościele?” – Bp Artur Ważny – Odcinek 9

Jedenastu. Za tym słowem kryje się zdrada, rozproszenie, wstyd, kradzież, samobójstwo. Jezus nie rezygnuje z uczniów, tak jak nie rezygnuje z nas. Wystarczy mu jedenastu. Taki Kościół niedokończony, zawstydzony, nie do końca wierzący. Wystarczy “jedenastu”, żeby posłać ich na cały świat, głosić Dobrą Nowinę, zmieniać historię. Odcinek 9. Rekolekcji Wielkopostnych 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl. Zaprasza bp Artur Ważny. Odcinek – ostatni w ramach rekolekcji, miał premierę w poniedziałek 18 marca 2024 roku.

Odcinki rekolekcji “Ile Kościoła w Kościele?” ukazywały się od 19 lutego 2024 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

Zobacz wszystkie odcinki —> Rekolekcji Wielkopostnych 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”

Organizatorzy: Na kolejne odcinki zapraszamy w poniedziałki i czwartki na portal profeto.pl, do Radia Profeto i do naszych mediów społecznościowych: www.instagram.com/profeto_pl oraz www.facebook.com/profetopl. Zainteresowani mogą zostawić ⇒ swojego e-maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2024 – Ile Kościoła w Kościele? – Bp Artur Ważny – Odcinek 9

Copyright © Fundacja Profeto.pl 2024)

Posłuchaj zaproszenia na Rekolekcje Wielkopostne 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”:

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook


Misericors znaczy miłosierny! Dołącz ⇒ do akcji Razem możemy więcej!