Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotka...

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 5

Relacja. Gest, dobre słowo, uśmiech… Czas dla Boga i czas dla człowieka. Zapraszamy Was do stołu, gdzie będziemy razem budować, gdzie będziemy się wzajemnie ubogacać, gdzie będziemy dzielić się Bogiem. Odcinek 5. Rekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl, Zaprasza Józef Broda. Odcinek miał premierę w poniedziałek 13 marca 2023 r.

Odcinki rekolekcji “Spotkanie” ukazują się od 27 lutego 2023 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

Zobacz wszystkie odcinkiRekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie

Organizatorzy: Na kolejne odcinki zapraszamy w poniedziałki i czwartki na portal profeto.pl, do Radia Profeto i do naszych mediów społecznościowych: www.instagram.com/profeto_pl oraz www.facebook.com/profetopl. Zainteresowani mogą zostawić ⇒ swojego e-maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 5

Copyright © Fundacja Profeto.pl 2023)

Posłuchaj zaproszenia na Rekolekcje Wielkopostne 2023 “Spotkanie”:

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja