Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2022 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2022 – 123. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest kolejny, 123. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (3/2022) na lipiec, sierpień i wrzesień 2022 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Można w nim przeczytać o 20. rocznicy drugiej papieskiej pielgrzymki Jana Pawła II do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i zawierzeniu świata Bożemu Miłosierdziu, o I Narodowym Zjeździe „Faustinum” we Włoszech, a także o przeżywaniu Eucharystii, o czym w sposób bardzo praktyczny pisze s. Eliana Chmielewska ISMM.

Z Haliną Styłą, częstym pielgrzymem w łagiewnickim Sanktuarium, rozmawia s. Faustia Szabová ISMM.

O Abrahamie, człowieku heroicznie ufającym Bogu, pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM.

Ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Czy wiara w miłosierdzie Boże oznacza, że „wszystko jedno, jak żyję, bo i tak Bóg mnie kocha?

Ks. Karol Dąbrowski opowiada o wzajemnej relacji między św. Siostrą Faustyną i Matką Bożą.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja