Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Oficjalny spot kampanii “Odważ się być dobry...

Oficjalny spot kampanii “Odważ się być dobrym” Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie

Zapraszamy do obejrzenia spotu wideo kampanii “Odważ się być dobrym”, prowadzonej w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym – Październiku 2019 – przez Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie i Salezjański Wolontariat Misyjny – Młodzi Światu z Krakowa.

Joypurhat to jedno z większych miast w Bangladeszu. W dzielnicy salezjanie prowadzą placówkę misyjną. Pracuje tam ks. Paweł Kociołek SDB, który pomaga najbiedniejszym ludziom ze slumsów i okolicznych wiosek. Jego praca to bycie i wspieranie ludzi oraz głoszenie Ewangelii. Zobacz jak wygląda jego misja!

Info i wideo za —> Misjesalezjanie.pl: Spot kampanii “Odważ się być dobrym”

Salezjański Ośrodek Misyjny w Warszawie:

Odważ się być dobrym to projekt realizowany z okazji Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego, który ogłosił papież Franciszek. Jest to wspólna akcja Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego z Warszawy i Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Postanowiliśmy pomóc najbiedniejszym Bengalczykom z wiosek i przypomnieć, że każdy z nas jest wezwany do czynienia dobra. W Orędziu na Światowy Dzień Misyjny papież napisał, że każdy z nas jest misją w świecie. Twoja pomoc może zmienić życie konkretnych osób. Pomóżmy dzieciom i chorym z bengalskich wiosek, a także osobom, które spotykamy na co dzień.

Za —> Misjesalezjanie.pl: Odważ się być dobrym