Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Dzieło „Koronka za konających” Sióstr Matki ...

Dzieło „Koronka za konających” Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w 2018 roku

W roku 2018 w dziele „Koronka za konających”, prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, wsparcie modlitwą otrzymało ponad 20 000 osób, których imiona zostały przesłane SMS-em na numer 505 060 205 lub drogą e-mailową. W każdym tygodniu w tym dziele uczestniczyło ponad 1 000 osób, które zadeklarowały chęć pomocy konającym w wybranym dniu i strefie czasowej przez odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencji tej osoby, której imię otrzymali przez SMS lub drogą e-mailową.

Pomogliśmy tysiącom konającychW roku 2018 w dziele „Koronka za konających” wsparliśmy modlitwą ponad 20 000 osób,…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Niedziela, 13 stycznia 2019

 

Uczestniczyli w tym dziele także ofiarodawcy, lekarze, pielęgniarki, wolontariusze w szpitalach i hospicjach oraz wszyscy, którzy przesyłali SMS-y z imionami konających.

Zobacz więcej —> Koronka za konających

Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłosierdzie okazane ludziom w najtrudniejszej chwili ich życia, gdy podejmują ostatnią i najważniejszą decyzję na ziemi, bo dotyczącą wieczności. Przez to miłosierdzie stajemy się bogaci przed Bogiem i piękni w swoim człowieczeństwie. Wszystkich uczestniczących w tym dziele codziennie polecamy Miłosierdziu Bożemu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – czytamy w serwisie internetowym Faustyna.pl.

Siostry zapraszają do współpracy kolejne osoby, gdyż SMS-owych zgłoszeń konających jest coraz więcej. Formularz zgłoszeniowy do dzieła jest na stronie: www.faustyna.pl

Info za —> Faustyna.pl: Pomogliśmy tysiącom konających