Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Animacja misyjna podczas 29. Międzynarodowej Piesz...

Animacja misyjna podczas 29. Międzynarodowej Pieszej Pielgrzymki Suwałki-Wilno – 17 lipca 2019

W środę 17 lipca 2019 r. ks. Tomasz Łukaszuk SDB z Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie wraz z wolontariuszami misyjnymi – Karoliną, Anią, Iwoną, Kasią i Olą pielgrzymowali do Wilna – z pątnikami uczestniczącymi w dniach 15-24 lipca w 29. Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki-Wilno. Opowiadali o swoim doświadczeniu misyjnym i pracy w Ugandzie, Rwandzie, Kazachstanie oraz na Madagaskarze.

17 lipca ks. Tomasz Łukaszuk z wolontariuszami misyjnymi – Karoliną, Anią, Iwoną, Kasią i Olą pielgrzymowali do Wilna….

Opublikowany przez Salezjański Ośrodek Misyjny Piątek, 19 lipca 2019

 

Zobacz serwis internetowy salezjańskiej pielgrzymki —> Suwałki-Wilno

To był trzeci dzień pielgrzymki do Wilna. Poranna Msza św. została odprawiona w Berżnikach. Pielgrzymi mieli do pokonania 32 kilometry. Po przejściu 5 kilometrów, przekroczyli granicę polsko-litewską. Ksiądz Tomasz Łukaszuk SDB i wolontariusze misyjni dołączali się do poszczególnych grup. W każdej opowiadali o misjach, odpowiadali na pytania i dzielili się swoim doświadczeniem.

Już po raz 29. pielgrzymi wędrowali z salezjańskiej parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach do Matki Bożej Ostrobramskiej. Od 1991 roku Międzynarodową Pieszą Pielgrzymkę Suwałki-Wilno organizują salezjanie z inspektorii warszawskiej.

Info za / zobacz fotorelację —> Misjesalezjanie.pl: Pielgrzymowaliśmy do Wilna