PODZIEL SIĘ

18 maja w Warszawie – Koncert dziękczynny za...

18 maja w Warszawie – Koncert dziękczynny za Jana Pawła II pt. „Miłość rodzi życie”

fot. dzielo.pl

18 maja 2017 r. w koncercie z okazji 97. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w kościele akademickim św. Anny w Warszawie wystąpi zespół „Tylko Ty” składający się ze stypendystów Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”

Podczas godzinnego koncertu podopieczni Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wykonają utwory autorstwa kompozytora i dyrygenta Huberta Kowalskiego, a także poprowadzą modlitwę uwielbienia.

– Spotkanie modlitewne jest okazją do świętowania i dziękowania za dar życia Jana Pawła II – wyjaśnia Marta Dywicka, manager zespołu „Tylko Ty” i dodaje: „Zależy nam, żeby o tym wspaniałym człowieku przypomnieć także w dniu Jego urodzin. Chcemy udowodnić, że Jego słowa wciąż są warte refleksji i wcielania w życie”.

Zespół „Tylko Ty” swoją działalność rozpoczął w 2013 roku. Składa się z piętnastu wokalistów, dziewięciu instrumentalistów oraz dyrygenta. Do tej pory wystąpił m.in. na jednej scenie z Polską Orkiestrą Lekarzy, grając Oratorium Bożonarodzeniowe oraz z Legnicką Orkiestrą Symfoniczną. Swoim występem rozpoczął także transmisję telewizyjną gali wręczenia nagród Totus.

Info za —> Archidiecezja Warszawska: Koncert dziękczynny za Jana Pawła II pt. „Miłość rodzi życie”              

Powiązane posty