Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

18 listopada 2023 – Spotkanie wspólnoty R...

18 listopada 2023 – Spotkanie wspólnoty “Faustinum” w Łagiewnikach

W dniu 18 listopada 2023 r. (trzecia sobota miesiąca) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się comiesięczne spotkanie krakowskiej wspólnoty Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia “Faustinum”.

W programie spotkania zaplanowane zostały m.in. modlitwa w Godzinie Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego, Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, a także konferencja z cyklu: „Misja i duchowość św. Siostry Faustyny” oraz agapa.

Zobacz —> program spotkania

Stowarzyszenie „Faustinum”, erygowane w 1996 roku przez metropolitę krakowskiego kard. Franciszka Macharskiego jako dzieło apostolskie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia zrzesza kapłanów, osoby konsekrowane i świeckie z prawie 90 krajów świata, które za przykładem św. Siostry Faustyny pragną świadectwem życia, czynem, słowem i modlitwą uczestniczyć w Jezusowej misji głoszenia światu orędzia Miłosierdzia. Głównym zadaniem „Faustinum” jest formacja apostołów Bożego Miłosierdzia, którą siostry prowadzą w kilku językach.

Odwiedź serwis internetowyStowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia “Faustinum”

Info na podstawie —> Faustyna.pl: Spotkanie wspólnoty „Faustinum” w Łagiewnikach

Fot. Faustyna.pl

Zobacz też:

19 listopada 2023 w Łagiewnikach – Pielgrzymka Wdów i Wdowców

Wieczór z Jezusem Miłosiernym w Waszyngtonie – 17 listopada 2023 – Zaproszenie

18 listopada – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny