Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

17. rowerowa pielgrzymka z Warszawy do rodzinnego ...

17. rowerowa pielgrzymka z Warszawy do rodzinnego domu św. Siostry Faustyny w Głogowcu, 22-25 sierpnia 2019

We czwartek 22 sierpnia 2019 r. z parafii św. Józefa na Woli w Warszawie oraz z parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu wyruszyła 17. rowerowa pielgrzymka do rodzinnego domu św. Siostry Faustyny w Głogowcu. Organizatorem pielgrzymki jest Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia.

Rowerem do domu rodzinnego św. Faustyny22 sierpnia br. z Warszawy, z parafii św. Józefa na Woli oraz z parafii…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Środa, 21 sierpnia 2019

 

Na szlaku czeka pielgrzymów sześć sanktuariów Maryjnych (Rokitno, Niepokalanów, Szymanów, Miedniewice, Domaniewice, Mąkolice). Do Głogowca pielgrzymi dojadą 24 sierpnia 2019 gdzie spotkają się z uczestnikami VII rowerowej pielgrzymki do Domu Rodzinnego św. Faustyny w Głogowcu: Łódź – Głogowiec – Łódź, również organizowanej przez Fundację Promień Bożego Miłosierdzia.

W niedzielę 25 sierpnia ok. 8.00 odprawiona zostanie Msza św. polowa, po której pielgrzymi nawiedzą kościół parafialny w Świnicach Warckich, który jest Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Siostry Faustyny. Modlić się też będą na pobliskim cmentarzu przy grobach rodziców i rodzeństwa Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Pielgrzymkę prowadzą: ks. Michał Dłutowski, ks. Mariusz Bernyś.

Info za —> Faustyna.pl: Na urodziny rowerem do domu rodzinnego św. Faustyny oraz swfaustyna.eu: XVII Pielgrzymka Rowerowa do domu rodzinnego św. Faustyny w Głogowcu (22-25 sierpnia 2019), VII rowerowa pielgrzymka Łódź – Głogowiec – Łódź

114 rocznica urodzin św. Siostry Faustyny25 sierpnia br. przypada 114 rocznica urodzin Helenki Kowalskiej – św….

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Czwartek, 22 sierpnia 2019