Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Wieczór z Jezusem Miłosiernym w Waszyngtonie ̵...

Wieczór z Jezusem Miłosiernym w Waszyngtonie – 22 stycznia 2020 – Zaproszenie

“Wieczór z Jezusem Miłosiernym” w Narodowym Sanktuarium św. Jana Pawła II w Waszyngtonie odbędzie się tym razem we środę w 22 stycznia 2020 r. Poprowadzą go siostry z waszyngtońskiej wspólnoty Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

**Evening with Merciful Jesus in Washington, D.C.**The forthcoming Evening with Merciful Jesus at the John Paul II…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Wtorek, 21 stycznia 2020

 

Zobacz też —> Styczniowa “Łagiewnicka 22” w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – 22 stycznia 2020

Siostra Gaudia wygłosi konferencję o walecznej św. Siostrze Faustynie, o jej sposobach duchowej walki z przeciwnikiem naszego zbawienia i słabościami ludzkiej natury skażonej grzechem pierworodnym. Dzisiaj – mówi s. Gaudia – brakuje nam takiego męstwa, wytrwałości w walce, determinacji. Bardzo łatwo się poddajemy, co widać chociażby we wciąż wzrastających statystykach rozwodowych, a może także w statystykach samobójstw, które są rezultatem (poza chorobą psychiczną) napotkanych problemów… Masowo też ulegamy grzechom i nałogom, pokusom… Zatrzymujemy się na pierwszych etapach drogi duchowej, bo wydaje się nam za trudna. Dużo się możemy nauczyć od św. Faustyny. O tym będę mówić. 

Wydarzenie —> na Facebooku

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego modlitwą słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego. Po konferencji w programie jest adoracja uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Na zakończenie młodzi spotkają się przy herbacie, by porozmawiać na temat poruszany w czasie konferencji i podzielić się swoim doświadczeniem Boga.

“Wieczory z Jezusem Miłosiernym” organizowane są dla młodzieży, która chce podążać śladami św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II oraz odkrywać nową jakość życia w przyjaźni z Jezusem Miłosiernym.

Info za —> Faustyna.pl: Wieczór z Jezusem Miłosiernym w Waszyngtonie

Opublikowany przez Saint John Paul II National Shrine Poniedziałek, 13 stycznia 2020