PODZIEL SIĘ

Tyle Dobra 2019 – Koncert z okazji 71. urodz...

Tyle Dobra 2019 – Koncert z okazji 71. urodzin o. Jana W. Góry – 9 lutego 2019 na Polach Lednickich

W sobotę 9 lutego 2019 r. na Polach Lednickich, z okazji przypadającej dzień wcześniej 71. rocznicy urodzin śp. ojca Jana Góry OP, odbędzie się Koncert Jazzowy Tyle Dobra, podczas którego wystąpią młodzi, zdolni muzycy zaprzyjaźnieni z Lednicą. Koncert i poprzedzająca go Msza św. będą transmitowane online.

Koncert "Tyle dobra" w rocznicę urodzin o. Jana już jutro. 🙂 Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 17. 😇Zaprosiliście swoich znajomych? 😍➡️ Link do wydarzenia w komentarzu ⬇️

Opublikowany przez Lednica2000 Piątek, 8 lutego 2019

 

Program wydarzeń w dniu 9 lutego 2019:

17:00 Msza Święta za śp. o. Jana
19:00 Koncert Jazzowy „Tyle Dobra”
21.00 Poczęstunek

Wydarzenie —> na Facebooku

Organizatorzy zapraszają:

8 lutego każdego roku nasz kochany Ojciec Jan Góra zapraszał nas na swoje urodziny. W tym roku świętowałby 71-sze. Ojcu Janowi zawsze zależało na przekładaniu wiary na kulturę. (…) Spotkajmy się, aby dziękować Bogu za Ojca Jana, dzieła, którymi wszyscy żyjemy: Lednicę, Jamną i Hermanice i pomoc Przyjaciół, dzięki którym te dzieła trwają nadal (…) Czekamy na Was w Domu na Polach Lednickich od godz. 17:00!

Ojciec Jan prosił przy tej okazji, aby w ramach jego urodzinowego prezentu wesprzeć Dom na Polach Lednickich. Dlatego biletem wstępu na koncert jest paczka kawy ziarnistej, która zasili lednicką kawiarenkę.

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie będą mogli przyjechać w sobotę 9 lutego na Pola Lednickie na Koncert Tyle Dobra, na kanale YouTube ⇒ Lednica2000, będzie prowadzona transmisja online z Mszy Świętej i koncertu!

Info za —> lednica2000.pl: Tyle Dobra oraz Transmisja Tyle Dobra

Opublikowany przez Misericors PL Środa, 6 lutego 2019