Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Tam, gdzie mieszka Bóg – Film z udziałem pap...

Tam, gdzie mieszka Bóg – Film z udziałem papieża Franciszka od 20 kwietnia 2018 w polskich kinach!

Film “Tam, gdzie mieszka Bóg”, który wszedł na ekrany polskich kin w piątek 20 kwietnia 2018 r.  to oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii. “Tam, gdzie mieszka Bóg” to pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem papieża Franciszka.

„Jezus szuka cię i czeka na ciebie. (…) Znajdź go. Odważ się, to zrobić” – oto przesłanie, która za pośrednictwem filmu daje dzieciom Papież Franciszek.

Mały Andrew ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa. W ślad za chłopcem wyrusza czwórka jego oddanych, szkolnych przyjaciół. Razem przeżyją wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. A przede wszystkim zrozumieją, że z Bożą pomocą są w stanie stawić czoła największym przeciwnościom.

Zobacz więcej na —> Kino Świat Edukacji

Uroczysta premiera „Tam, gdzie mieszka Bóg” odbyła się w Watykanie i – obok pokazu „Milczenia” Martina Scorsese – była jedyną tego rodzaju projekcją filmową w Stolicy Apostolskiej w 2017 roku. Film jest wspólnym dziełem światowej sławy psycholog Gracieli Rodriguez oraz reżysera i producenta Charliego Mainardiego, autora reklam dla największych firm i marek. “Tam, gdzie mieszka Bóg” to film o dzieciach szukających Boga” – pisał o obrazie The Guardian.

Gdzie zobaczyć film “Tam, gdzie mieszka Bóg”? —> zobacz na Filmweb.pl

Nasz film wyrósł z pragnienia Papieża Franciszka, aby przez film przekazać dzieciom wiadomość od Jezusawspółreżyserka filmu, Graciela Rodriguez.

Możliwość sfilmowania Papieża była przejmującym doświadczeniem. To wspaniały człowiek, który pomógł nam, by w ten sposób pomóc światu. “Tam, gdzie mieszka Bóg” nie jest zwyczajnym filmem. To coś wyjątkowego – producent, Andrea Iervolino

Info za —> kinoswiat.pl: Tam, gdzie mieszka Bóg

Wideo —> KinoŚwiatPL: TAM, GDZIE MIESZKA BÓG – oficjalny polski zwiastun