PODZIEL SIĘ

Szlachetna Paczka od Pary Prezydenckiej dla Pani J...

Szlachetna Paczka od Pary Prezydenckiej dla Pani Jadwigi – 5 grudnia 2017

5 grudnia 2017 r. w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przekazali wolontariuszom SZLACHETNEJ PACZKI prezenty dla wybranej przez siebie rodziny.

W tym roku wsparli Panią Jadwigę, która od 5 lat wychowuje dwóch osieroconych wnuków, Huberta i Fabiana. Para Prezydencka już po raz trzeci zaangażowała się w pomoc rodzinie włączonej do projektu, który co roku pomaga tysiącom rodzin w potrzebie wyzwolić się z biedy.

Zobacz —> FOTORELACJĘ

– Chłopcy są bardzo wdzięczni babci i szalenie z nią związani. Na tyle, na ile mogą, pomagają jej w codziennych obowiązkach, ale rodzinie jest bardzo trudno, ponieważ jedynym źródłem utrzymania są prace dorywcze babci, która ostatnio podupadła na zdrowiu. Cieszymy się, że możemy, choć w niewielkim stopniu, zapewnić im te podstawowe potrzeby – powiedziała Pierwsza Dama, która wraz z Prezydentem zaprosiła wolontariuszy „Szlachetnej Paczki” na spotkanie w Pałacu Prezydenckim.

Prezydent zaś przypomniał, że jako pierwsza spośród pierwszych dam do „Szlachetnej Paczki” dołączyła przed laty Maria Kaczyńska, która przygotowała świąteczne prezenty dla wielodzietnej rodziny z woj. warmińsko-mazurskiego.

Info / wideo za —> prezydent.pl: Para Prezydencka przekazała prezenty w ramach akcji „Szlachetna Paczka” oraz szlachetnapaczka.pl: Para Prezydencka dla SZLACHETNEJ PACZKI


Powiązane posty