Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Serwis Faustyna.pl w języku portugalskim

Serwis Faustyna.pl w języku portugalskim

Przed 37. Światowymi Dniami Młodzieży (1-6 sierpnia 2023 r.), które odbywają się w Portugalii, Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia udostępniło nową wersję strony internetowej: faustyna.pl. w języku portugalskim brazylijskim, którą prowadzą siostry z klasztoru w Rio de Janeiro.

Strona www.santafaustina.com.br zawiera źródłowe opracowania, dotyczące tajemnicy miłosierdzia Bożego, Maryi Matki Miłosierdzia, św. Siostry Faustyny, jej życia, misji i duchowości, Sanktuariów Bożego Miłosierdzia w Polsce i na świecie, a także opowiada o życiu i działalności Zgromadzenia, w którym żyła i zmarła Apostołka Bożego Miłosierdzia. Na stronie prowadzona jest transmisja on-line z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, dzieło Koronki za konających i Nieustannej Koronki oraz umowy z pobieraniem łaskami słynącego obrazu Jezusa Miłosiernego oraz zdjęciami i obrazami św. Faustyny.

Jest to już dziewiąta wersja językowa tej strony po wersji polskiej, angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej, rosyjskiej i słowackiej, która powstała dzięki apostolskiej posłudze zespołu tłumaczy i językowych konsultantów pod kierunkiem Roberta Jankowskiego, Informatyków oraz sióstr ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

Info na podstawie —> Faustyna.pl: Strona w języku portugalskim

Fot. Faustyna.pl

W Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie wezmą także udział siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z kilku domów w Polsce i Kazachstanie wraz z młodzieżą. Kolejne spotkanie z młodymi całego świata będzie doskonałą okazją do dzielenia się duchowym dziedzictwem św. Siostry Faustyny, która patronowała tym spotkaniom młodych Australii w 2008 roku i w Krakowie w 2016 roku.

Za —> Faustyna.pl: Na ŚDM w Portugalii