Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2024 – “Ile Ko...

Rekolekcje Wielkopostne 2024 – “Ile Kościoła w Kościele?” – Bp Artur Ważny – Odcinek 1

Piotr trzykrotnie się zaparł Jezusa, ale Jezus po swoim zmartwychwstaniu nie rezygnuje z Piotra, ale zadaje mu pytanie o miłość: Czy kochasz Mnie więcej? Okazuje się, że w Kościele ważne jest to przede wszystkim, czy kochamy Jezusa, a potem, czy tą miłością chcemy kochać innych. Odcinek 1. Rekolekcji Wielkopostnych 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl. Zaprasza bp Artur Ważny. Odcinek miał premierę w poniedziałek 19 lutego 2024 roku.

Odcinki rekolekcji “Spotkanie” ukazują się od 19 lutego 2024 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

Zobacz wszystkie odcinki —> Rekolekcji Wielkopostnych 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”

Organizatorzy: Na kolejne odcinki zapraszamy w poniedziałki i czwartki na portal profeto.pl, do Radia Profeto i do naszych mediów społecznościowych: www.instagram.com/profeto_pl oraz www.facebook.com/profetopl. Zainteresowani mogą zostawić ⇒ swojego e-maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2024 – Ile Kościoła w Kościele? – Bp Artur Ważny – Odcinek 1

Copyright © Fundacja Profeto.pl 2024)

Posłuchaj zaproszenia na Rekolekcje Wielkopostne 2024 “Ile Kościoła w Kościele?”:

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook