Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotka...

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 7

Usiądźmy do stołu. Wiele w nas przeżyć – dobrych, złych. Wiele pytań stawianych codziennie. Zawsze łatwiej przeżywać je z kimś… Usiądźmy do stołu i posłuchajmy. Ostatni już, 7. odcinek Rekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl. Zaprasza Józef Broda. Odcinek miał premierę w poniedziałek 20 marca 2023 r., w uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Odcinki rekolekcji “Spotkanie” ukazywały się od 27 lutego 2023 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

Zobacz wszystkie odcinkiRekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie

Organizatorzy: Na kolejne odcinki zapraszamy w poniedziałki i czwartki na portal profeto.pl, do Radia Profeto i do naszych mediów społecznościowych: www.instagram.com/profeto_pl oraz www.facebook.com/profetopl. Zainteresowani mogą zostawić ⇒ swojego e-maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 7 (video)

Copyright © Fundacja Profeto.pl 2023)

Posłuchaj zaproszenia na Rekolekcje Wielkopostne 2023 “Spotkanie”:

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja