Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Pod niebem pełnym zapytania” – ...

“Pod niebem pełnym zapytania” – Najnowsza książka ks. Marka Chrzanowskiego FDP

Nakładem Wydawnictwa Bernardinum ukazała się w maju 2018 roku najnowsza książka ks. Marka Chrzanowskiego FDP pt. “Pod niebem pełnym zapytania”.

„Pod niebem pełnym zapytania” to książka, która zaprasza nas do zamieszkania w małym przytulnym „Hoteliku dla dwojga”. Można znaleźć sobie miejsce w ciepłym salonie, przy kominku albo na oszklonym tarasie. Pani Ania przyniesie ciepłą kawę i świeżo upieczone ciasto. I z naszego wybranego miejsca obserwować będzie można bohaterów dwunastu opowieści, którzy na chwil parę zamieszkali w hotelu, by odpocząć od codzienności, zatrzymać się na moment albo po prostu poczytać dawno zapomnianą a zamkniętą w sercu poezję. Kto wie, może nawet uda się nam zaprzyjaźnić z właścicielami tego hotelu: panem Maurycym i Magdą.

Książka ks. Marka Chrzanowskiego to opowieść o zwykłych ludziach; historie gości przeplatają się z życiem pracowników hotelu. A nad wszystkim jest potęga gór i cierpliwość morza. I Bóg, który ukryty w małych chwilach, został odnaleziony i ubrany w słowa. Będzie i poezja.

Serdecznie zapraszamy do urokliwego hoteliku, do zapatrzenia się w horyzont, za którym czekać będzie Bóg, przystań dla ludzkich pytań, miłość. Na długie wieczory, na smutek i radość, na dobre i złe dni. Słowa tej książki mogą stać się balsamem dla duszy. Trzeba tylko przyjść, usiąść i zapatrzeć się w „niebo pełne zapytania”.

Więcej informacji o książce —> ksiegarnia.bernardinum.com.pl: Pod niebem pełnym zapytania

Strona internetowa ks. Marka Chrzanowskiego FDP —> www.ksmarek.pl

Mam dla Was miłą wiadomość! :)Najnowsza pozycja Ojca Marka jest już dostępna na…

Opublikowany przez Ks. Marek Chrzanowski – kapłan i poeta. 14 maja 2018