Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 4/2022 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 4/2022 – 124. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest jesienny, 124. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (4/2022). Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Można w nim przeczytać o orędziu Miłosierdzia w spotach filmowych, o Walnym Zjeździe członków ”Faustinum we Włoszech i o odnalezionym projekcie ołtarza głównego w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

W cyklu biblijnym s. Maria Faustyna Ciborowska pisze o zaufaniu Bogu w życiu Izaaka, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: „W jaki sposób – nawet nie wyjeżdżając na misje – można być misjonarzem i głosić orędzie Miłosierdzia”.

W szkole św. Siostry Faustyny ks. Karol Dąbrowski ukazuje spotkania św. Faustyny z Matka Bożą.

W numerze także niezwykle przemawiające świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w sposób spektakularny miłosiernej miłości Boga, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Obejrzyj serię: Orędzie Miłosierdzia w spotach filmowych

Wideo —> Faustyna / YouTube


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja