Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Obchody 2. rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Kra...

Obchody 2. rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie na Campus Misericordiae – Brzegi, 28-29 lipca 2018

W sobotę i niedzielę 28-29 lipca 2018 r. na Campus Misericordiae w Brzegach odbędą się obchody 2. Rocznicy Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża.  Już po raz drugi mieszkańcy Wieliczki oraz przyjezdni upamiętnią spotkanie papieża Franciszka z młodzieżą z całego świata. W wydarzeniu weźmie udział emerytowany metropolita krakowski, kard. Stanisław Dziwisz.

W najbliższy weekend spotkamy się na #CampusMisericordiae, by wspólnie wspominać spotkanie z Papieżem Franciszkiem w 2016 roku ?Do zobaczenia na Polu Miłosierdzia 28 i 29 lipca! Szczegółowy plan obchodów rocznicy znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2RocznicaSDM

Opublikowany przez Campus Misericordiae -Pole Miłosierdzia – ŚDM Brzegi Poniedziałek, 23 lipca 2018

 

Wydarzenie —> na Facebooku

Obchody rozpoczną się w sobotę 28 lipca 2018 r. o godz. 19.00 – w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Strumianach odprawiona zostanie Eucharystia, po której wyruszy uroczysta pielgrzymka na Campus Misericordiae. W przejściu będą uczestniczyć pielgrzymi z Włoch.

Po dotarciu na miejsca uczestnicy wydarzenia wspólnie z kard. Stanisławem Dziwiszem przejdą przez Bramę Miłosierdzia. Następnie na scenie plenerowej odbędzie się koncert uwielbienia, który poprowadzi Chór „Solnego Uwielbienia”, zespół PDF oraz kwartet smyczkowy „Bonjuor”. Na zakończenie będzie mieć miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu.

Obchody 2. rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Brzegach zakończą się w niedzielę, 29 lipca. O godz. 19.00 na Campus Misericordiae odprawiona zostanie Msza św., a po niej na scenie plenerowej dla przybyłych wystąpią zespoły Gospel Voice oraz Play & Pray.

Obchody 2. Rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie na Campus Misericordiae – Brzegi, 27-28 lipca 2018

 

Również w niedzielę o godzinie 17:30 na Campus Misericordiae odbędzie się spotkanie autorskie i promocja nowej książki Wydawnictwa Żyznowski: “Miasto spotkań pod Wieliczką” – fotograficzny zapis radosnych chwil 31. Światowych Dni Młodzieży, ludzi z różnych krajów i wielu kontynentów.

Program 2. Rocznicy Światowych Dni Młodzieży

Sobota, 28 lipca 2018 r.

• 19:00 Msza Św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Serca NMP w Strumianach
• 20:00 3. Piesza Pielgrzymka na Campus Misericordiae z udziałem pielgrzymów z Włoch
• 21:00 Przejście przez Bramę Miłosierdzia z ks. kard. Stanisławem Dziwiszem
• 21:15 Koncert Uwielbienia z udziałem Chóru Solnego Uwielbienia, PDF, Kwartetu Smyczkowego “Bonjour” /scena plenerowa – Campus Misericordiae/
• 22:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

Niedziela, 29 lipca 2018 r.

• 19:00 Msza Św. na Campus Misericordiae
• 20:00 Koncert Uwielbienia w wykonaniu Gospel Voice i Play & Pray.
/scena plenerowa – Campus Misericordiae/

Info za —> KAI/diecezja.pl: Campus Misericordiae: kard. Dziwisz będzie uczestniczył w obchodach 2. rocznicy ŚDM | campusmisericordiae.pl: 2. Rocznica spotkania z Papieżem Franciszkiem