Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Modlitwa św. Faustyny” – Ks. Jó...

“Modlitwa św. Faustyny” – Ks. Józef Pochwat MS

Książka “Modlitwa św. Faustyny”, której autorem jest ks. Józef Pochwat, jest swego rodzaju „podręcznikiem” do modlitwy napisanym w oparciu o „Dzienniczek” i „Listy” św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Autor poddał analizie wszystkie teksty dotyczące modlitwy, jakie wyszły spod pióra Apostołki Bożego Miłosierdzia.

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Sięgając po tę pozycję należy pamiętać, że spotykamy się w niej z Miłosierdziem Bożym, jego tajemnicą, którą Siostra Faustyna odsłania prosto i niezwykle głęboko. Pisząc o modlitwie, ukazuje niezmiennie wielką miłość Boga do człowieka i potrzebę stałej współpracy człowieka z Nim. Wszystkim biorącym do ręki tę książkę, niech święta Faustyna pomaga odkrywać drogi prawdziwego i pełnego życia, które jest w Miłosiernym Jezusie, Jedynym Zbawicielu świata i Jego oraz naszej Matce, Maryi.

Zobacz więcej o książce —> “Modlitwa św. Faustyny”

Książkę „Modlitwa św. Faustyny” można nabyć w wydawnictwie La Salette, ul. Koszalińska 12, 30-407 Kraków, tel.: + 48 12 267 45 34, www.wydawnictwo.saletyni.pl; e-mail: wydawnictwo@saletyni.pl oraz w pawilonach wydawnictwa La Salette.

Książka dostępna także w sklepie „Misericordia” przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Info za —> milosierdzie.pl: „Modlitwa św. Faustyny”


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja