Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Mecz Polska – Kolumbia w Kazaniu – Tra...

Mecz Polska – Kolumbia w Kazaniu – Transmisja telewizyjna TVP i w Internecie – 24 czerwca 2018

We niedzielę 24 czerwca 2018 r.  o godzinie 20.00 rozpoczął się w Kazaniu mecz  Polska – Kolumbia, którym piłkarska reprezentacja Polski kontynuuje swój udział w 21. Piłkarskich Mistrzostwach Świata Rosja 2018. Spotkanie to jest ostatnim meczem II kolejki fazy grupowej Mundialu. Transmisję wydarzenia prowadzi Telewizja Polska, także online.

Obejrzyj —> Konferencję prasową Reprezentacji Polski przed meczem Polska-Kolumbia (23.06.2018)

Transmisję meczu Polska – Kolumbia realizuje Telewizja Polska, na kanałach:

TVP1 i TVP4k – studio meczowe o godz. 19.45

TVP Sport – studio meczowe od godz. 16:30.

Komentatorzy: Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak.

TVP udostępnia również transmisję online spotkania w serwisie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP SPORT – studio meczowe od godz. 16:30.

Kliknij —> po szczegóły

Transmisja alternatywna TVP —> Mundial 2018. Piotr “Izak” Skowyrski i Maciej Iwański


Zobacz też —> FAQ: problemy z transmisjami sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport


Kolejne spotkanie piłkarskiej reprezentacji Polski w fazie grupowej Mundialu w Rosji, mecz Japonia – Polska odbędzie się 28 czerwca  2018 w Wołgogradzie, godz. 16.00.

Info za —> TVP/TVP Sport


Kolumbia przed meczem: “Trzeba wygrać tak czy siak”

Kolumbia ma zostać poprowadzona do zwycięstwa przez Jamesa Rodrigueza… Dziennik “El Tiempo” wypisał pięć warunków, które muszą zostać spełnione, aby Kolumbia nie przegrała z Polską. Po pierwsze: pewność w obronie, po drugie: maksymalna koncentracja, po trzecie: “błyszczący James”, po czwarte: umiejętne kierowanie piłek do Falcao i wreszcie po piąte: atakować z rozwagą i szacunkiem do futbolówki. “Zespół musi traktować piłkę tak, jakby była prezentem na święta” – zauważyli dziennikarze.

Zobacz więcej —> na sport.tvp.pl


Wszystkich kibiców, piłkarskich i nie tylko, zapraszamy do duchowego wspierania ulubionych drużyn i zawodników a także… samych siebie, jako kibiców sportowych!

Modlitwa kibica

Panie Boże, chcę prosić za zawodników mojej ulubionej drużyny. Chcę ich wesprzeć moją modlitwą. Pomagaj im w osiągnięciu najwyższych laurów sportowych i strzeż od kontuzji. Spraw, by przez swoją postawę przynieśli chlubę naszej ojczyźnie czy miejscowości, którą reprezentują.

Proszę Cię, Panie, abym zachowywał się godnie jako kibic. Spraw, abym kulturalnie dopingował moją drużynę, szanując drużynę przeciwną i jej kibiców. Pozwól mi w ferworze meczu zachować obiektywizm i panować nad swoimi emocjami, nad każdym słowem i czynem.

Proszę Cię też, bym poświęcając czas na zamiłowania sportowe, nigdy nie zapomniał o Tobie oraz odpowiedzialności za życie własne i moich bliskich.

Amen.

Tekst za —> Krajowe Duszpasterstwo Sportowców: Modlitwa kibica

„Modlitewnik Sportowca” opr. ks. Krzysztof Banasik