Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Koronka za konających – Dzieło Sióstr Matki ...

Koronka za konających – Dzieło Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach prowadzi dzieło “Koronki za konających”. W 2022 roku osoby z Polski i wielu innych krajów świata, które zadeklarowały chęć pomocy umierającym w wybranym dniu i strefie czasowej, wsparły modlitwą ponad 41 800 osób, których imiona zostały przesłane SMS-em na numer 505 0 60 205 lub drogą e-mailową.

Zobacz więcej —> Faustyna.pl: Dzieło niesienia pomocy konającym

W każdym dniu z powodu choroby, podeszłego wieku, wojen, katastrof, przemocy czy innych powodów odchodzi z tej ziemi dziesiątki tysięcy ludzi. Tylko z głodu co minutę umiera 11 osób, co 4, 4 sekundy umiera na świecie dziecko do piątego roku życia (raport ONZ), a co 40 sekund ktoś na świecie popełnia samobójstwo.  Jezus prosi przez św. Faustynę o modlitwę za umierających słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego.

Zobacz też —> Koronka do Miłosierdzia Bożego – Jak się nią modlić?

Koronka za konających

fot. Faustyna.pl

Każdy może włączyć się w dzieło “Koronki za konających” i pospieszyć z pomocą osobom najbardziej potrzebującym wsparcia, bo podejmującym ostatnią i najważniejszą decyzję, która dotyczy wieczności, w chwili gdy są najsłabsi i atakowani przez szatana. Wypełniając formularz wpisowy, należy wybrać dzień tygodnia i godzinę czuwania oraz sposób powiadamiania o umierających przez SMS (tylko w Polsce) lub e-mail.

W tym dziele uczestniczą także ofiarodawcy, wspierający to dzieło finansowo, lekarze, pielęgniarki, wolontariusze w szpitalach i hospicjach oraz wszyscy, którzy przesyłają SMS-y z imionami konających, przez co troszczą się o ich zbawienie.

Info za —> Faustyna.pl: „Koronka za konających” – w roku 2022


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Odwiedź serwis Get Mercy – zobacz mapę sanktuariów Bożego Miłosierdzia, znajdź najbliższe!

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja