Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Koronka na ulicach miast świata – 28 wrześni...

Koronka na ulicach miast świata – 28 września 2020 o godz. 15.00 – Intencje modlitwy, mapa

W poniedziałek 28 września 2020 r. w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach już po raz trzynasty, mimo pandemii koronawirusa, pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji Koronka na ulicach miast świata. Modlitwie towarzyszą co roku określone intencje.

Grupa akcji —> na Facebooku

Zobacz też —> Koronka do Miłosierdzia Bożego – Jak się nią modlić?

Uczestnicy akcji “Koronka na ulicach miast świata” modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata. Do tej akcji, która przypomina o przesłaniu Bożego miłosierdzia, może włączyć się każdy. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, indywidualnie lub w grupie, a jeśli to niemożliwe – to można połączyć się duchowo.

Lista zgłoszonych miejscowości z wykazem ulic, na których jest odmawiana Koronka w Polsce, a także poza granicami kraju, jest publikowana na stronie —> iskra.jezuici.pl

Info na podstawie —> Faustyna.pl: Koronka na ulicach miast świata | iskra.jezuici.pl: Zaproszenia i plakaty

Od 21 marca zainicjowaliśmy codzienną międzynarodową modlitwę ,,Koronka w Każdym Domu’’ na oddalenie koronawirusa. Mieszkańcy już z 2500 miast z różnych stron świata modlą się z nami codziennie o godz.15.00. Cały czas napływają nowe zgłoszenia. Modlitwa trwać będzie aż do zakończenia pandemii – informują również organizatorzy Koronki na ulicach miast świata.


O. Remigiusz Recław SJ z zespołem Iskry Bożego Miłosierdzia:

W rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, już po raz 13 spotykamy się by z koronką w ręku prosić Boga o miłosierdzie dla nas i świata całego.

Zapraszamy również Ciebie byś stanął na ulicy, przed swoim domem, biurem, fabryką, szkołą, kościołem i połączył się z Jezusem konającym na krzyżu, a następnie odmówił wraz z nami Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dla świata nic nie znaczący kwadrans, dla Boga wielkie wołanie grzeszników.

Wierni organizują się spontanicznie, zapraszają się nawzajem przy pomocy plakatów, e-maili, sms-ów, ogłoszeń w lokalnej prasie, przez portale społecznościowe w internecie, także przez ogłoszenia parafialne.

Każdy może się przyłączyć. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi odmówić samotnie lub w grupie koronkę do Bożego miłosierdzia.!

W tym roku towarzyszą nam intencje:

1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521)

2. Za oddalenie pandemii koronawirusa

3. O pokój na świecie, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!

4. Za Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz wszystkich rządzących.

5. Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Naszą modlitwę objął i przedsięwzięci błogosławi Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Archidiecezji Łódzkiej.

Zgłoś miejsce modlitwy. Zespół Iskra jako koordynator tej modlitwy na całym świecie prosi o potwierdzenie uczestnictwa w tej inicjatywie.

Ważne! Organizatorzy w danym mieście powinni wcześniej powiadomić odpowiednie organy publiczne o planowanej akcji. Ze względu na pandemię koronawirusa prosimy o zachowanie 2-metrowej odległości od innych osób uczestniczących w modlitwie.

Zobacz więcej —> KLIKNIJ


Koronka na ulicach miast świata 2020 – Mapa i lista miejsc modlitwy

Zgłoszone miasta do Koronki na ulicach miast świata 2020:

w Polsce
w Europie
w Ameryce
w Afryce
w Azji i Australii

http://iskra.jezuici.pl/koronka-2020/Wyjdź z Domu i Dołącz do Nas!Zespół Iskra Bożego Miłosierdziazwraca się z…

Opublikowany przez Iskra Bożego Miłosierdzia Niedziela, 13 września 2020