Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Koronka na ulicach miast świata” 28 w...

“Koronka na ulicach miast świata” 28 września 2017 – Zorganizuj ją w swoim mieście, miasteczku czy wsi!


Zaproszenie na Koronkę na ulicach miast świata w 2017 r.

Koronka na ulicach miast świata to coroczne wydarzenie, które w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na całym świecie. Od dziewięciu lat 28 września spotykamy się o godzinie 15.00 na skrzyżowaniach  i placach naszych miast i miasteczek, by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego  Miłosierdzia.

W 2014 i 2015 roku jednoczył się z nami i błogosławił nam papież Franciszek, którego także tym razem  pokornie  prosimy  o  błogosławieństwo i   zjednoczenie  z  nami w  tej  wspólnej  modlitwie.

W tym roku towarzyszą nam intencje:

1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Powiedz moim kapłanom,  że zatwardziali grzesznicy kruszyć się będą pod ich słowami, kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521).

2. O pokój na świecie, zwłaszcza w krajach Bliskiego Wschodu, o powrót uchodźców  do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!

3. Za Prezydenta Pana Andrzeja Dudę i cały Rząd Polski.

4. Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

Na stronie iskra.info.pl można znaleźć fotorelacje z poprzednich lat. Setki miast w Polsce  i dziesiątki na całym świecie włączyły się w tę nadzwyczajną modlitwę.

Jeżeli czytasz to zaproszenie, to wierzymy, że nie zabraknie tam także Ciebie. Weź swoją koronkę, zaproś innych i módlcie się wspólnie tą prostą modlitwą w wymienionych intencjach. Możecie też powierzyć Panu swoje osobiste sprawy i problemy miasta, w którym się modlicie. Miłosierdzie Boże nie zna granic i rozlewa się wszędzie tam, gdzie wierni pokornie o nie proszą. Dołącz do rzeszy modlących się i wypraszaj miłosierdzie dla siebie   i świata całego.

Naszą modlitwę Patronatem Honorowym objął i przedsięwzięciu błogosławi Biskup Marek Marczak, Administrator Archidiecezji Łódzkiej oraz Wojewoda Łódzki P. Zbigniew Rau, a patronatem medialnym  TVP1,   Tygodnik Katolicki  „Niedziela”  oraz  Tygodnik  Katolicki  ,,Gość  Niedzielny.’’

Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie www.iskra.info.pl

Zespół Iskra jako koordynator modlitwy na całym świecie prosi tylko o potwierdzenie chęci uczestnictwa w tej modlitwie – przesyłając e-mail na adres: skra111@onet.eu

Telefon do kontaktu: 694 292 093.

Z modlitewnym pozdrowieniem
o. Remigiusz Recław SJ z zespołem Iskra Bożego Miłosierdzia w Polsce i we Włoszech


Info za —> www.iskra.info.pl/koronka-na-ulicach-2017


*


Wesprzyj Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki:

300x250_