Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Koncert “Jednego Serca Jednego Ducha” ...

Koncert “Jednego Serca Jednego Ducha” 2019 w Rzeszowie – Na żywo w Internecie i TV Trwam – 20 czerwca 2019

We czwartek 20 czerwca 2019 r., tradycyjnie w uroczystość Bożego Ciała, w Parku Sybiraków w Rzeszowie, w godzinach 19.00-23.00,  już po raz 17. odbył się koncert “Jednego Serca Jednego Ducha” – największy w Europie koncert muzyki chrześcijańskiej. Transmisję internetową koncertu można było oglądać na kanale YouTube ⇒ Jednego Serca Jednego Ducha od godz. 18.00. Natomiast od godz. 20.20 miała miejsce telewizyjna transmisja w TV Trwam (także ⇒ online).

A tu jak co roku gratka dla tych, którzy nie mogą być z nami w Boże Ciało w Parku Sybiraków w Rzeszowie 😉 Transmisja…

Opublikowany przez Koncert Jednego Serca Jednego Ducha Środa, 19 czerwca 2019

 

Wydarzenie —> na Facebooku

Transmisja online była również dostępna na facebookowym profilu ⇒ Jednego Serca Jednego Ducha

Rzeszowski koncert “Jednego Serca Jednego Ducha” organizowany jest od 2003 roku z inicjatywy Jana Budziaszka. Każdorazowo w tym muzyczno-modlitewnym spotkaniu uczestniczy około 40 tysięcy osób z Polski i zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jednego Serca Jednego Ducha.

Koncert kultywuje tradycję i kreuje nowe wartości kultury muzycznej. Wspólnotowe śpiewanie najpiękniejszych, nowych i dawnych pieśni religijnych tworzy wyjątkowy klimat wieczoru Bożego Ciała w Rzeszowie. Profesjonalizm wydarzenia zapewniają czołowi polscy muzycy i wokaliści pod kierunkiem Marcina Pospieszalskiego, kierownika muzycznego Koncertu. W naszym wydarzeniu uczestniczą mieszkańcy Podkarpacia, innych regionów Polski oraz zagranicy.

W 2018 roku plac koncertowy wypełniła ok. 40-tysięczna rzesza uczestników, a przez Internet Koncert oglądało dokładnie 108 958 odbiorców z 61 krajów świata. Koncert był też transmitowany i retransmitowany w telewizji.

Wideo —> Jednego Serca Jednego Ducha/YouTube: Koncert Jednego Serca Jednego Ducha 2019, Rzeszów – Transmisja NA ŻYWO

Info za —> jednegoserca.pl

Wesprzyj organizację koncertów —> Jednego Serca Jednego Ducha