Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Charytatywny koncert kolęd “Polska Pomaga &#...

Charytatywny koncert kolęd “Polska Pomaga – Pomoc dla Syrii” w TVP2

Polskich i bliskowschodnich kolęd będą mogli posłuchać telewidzowie w niedzielę, 6 grudnia 2019 r., podczas charytatywnego koncertu “Polska Pomaga – Pomoc dla Syrii” transmitowanego na żywo w TVP2. Dochód z koncertu oraz prowadzonej zbiórki SMS trafi do mieszkańców zniszczonej przez wojnę Syrii.

Polska pomaga. Pomoc dla Syrii – koncert kolęd

W niedzielę, w święto Trzech Króli, w TVP2 o godz. 20:05 czeka nas wyjątkowy koncert charytatywny "Polska pomaga. Pomoc dla Syrii". W Łazienki Królewskie, w Teatrze Stanisławowskim, wystąpi Chór i Orkiestra Polska Opera Królewska pod batutą maestro Tomasza Karolaka. Specjalnym gościem koncertu będzie najsłynniejszy sopran w Polsce – Małgorzata Walewska.Usłyszymy najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe oraz kolędę z Bliskiego Wschodu w wykonaniu Zespołu Instrumentów Dawnych. Koncert organizowany przez Telewizję Polską i Caritas Polska, pod patronatem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. #BądźmyRazem

Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Piątek, 4 stycznia 2019

 

Program koncertu obejmuje utwory pochodzące z Bliskiego Wschodu, a także tradycyjne polskie kolędy w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej. Będzie on transmitowany w TVP2 o godz. 20.05. Aby włączyć się w akcję pomocy, należy przesłać w trakcie koncertu SMS o treści POLSKAPOMAGA pod numer 72052 (koszt: 2,46 zł z VAT). Pieniądze uzyskane w ten sposób zostaną przekazane przez Caritas Polska na pomoc poszkodowanym na skutek wojny Syryjczykom.

Podczas koncertu zorganizowanego w styczniu 2018 r. również w Łazienkach Królewskich zebrano rekordową kwotę niemal milion zł na pomoc dla ofiar wojny w Syrii.

Organizatorami wydarzenia są  Caritas Polska, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polska Opera Królewska, Muzeum Łazienki Królewskie i Telewizja Polska.

Info za —> TVP/Caritas Polska: Charytatywny koncert kolęd dla Syrii [ZAPOWIEDŹ]

Zapraszamy! Już o 20:05 na antenie TVP2 transmisja charytatywnego koncertu kolęd "Polska pomaga – Pomoc dla Syrii"…

Opublikowany przez Caritas Polska Niedziela, 6 stycznia 2019