Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Bądź Misericors – Twórz z nami projekty głos...

Bądź Misericors – Twórz z nami projekty głoszące Miłosierdzie, Dobro i empatię!

MISERICORS znaczy miłosierny! Nasza fundacja działa od 5 lat – dokładnie 8 grudnia 2015 r., gdy rozpoczynał się Rok Miłosierdzia, wystartowała Codzienna Aplikacja Miłosierdzia, a tuż po niej serwis www.misericors.org który obecnie odwiedza w skali roku niemal 1.5 miliona Internautów. Od początku wszystkie koszty związane z działalnością Fundacji pokrywa nasz współzałożyciel i prezes. W roku 2020 zainicjowaliśmy największy jak dotąd projekt, platformę Get Mercy, dostępny pod adresem https://getmercy.org/ i chcemy, mimo niesprzyjających okoliczności, kontynuować jej rozwój w roku 2021.


Zwracamy się do Was, Drodzy Internauci, z gorącą prośbą o pomoc – wsparcie rozwoju projektów głoszących Miłosierdzie, Dobro i empatię!

Zebrane środki przeznaczymy na:

# pokrycie kosztów projektowych związanych z wdrożeniem platformy Get Mercy

# płatności za serwery i koszt obsługi transferu danych serwisów Misericors i Get Mercy

# pokrycie kosztów prac nad rozwojem Get Mercy w grudniu 2020 i styczniu 2021 roku

Jeśli zechcecie nas wesprzeć i działać wraz z nami, możecie dokonać wpłaty ‘przelewem błyskawicznym’, kartą płatniczą lub tradycyjnym przelewem internetowym klikając w poniższy link:

Tam również znajdziecie dane do przelewu lub przekazu pocztowego na konto Misericors w serwisie Zrzutka.pl

Możecie również dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Misericors:

Fundacja “Misericors”

al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1
Warszawa 03-901

Numer konta: Bank Pekao S.A
82 1240 5950 1111 0010 6554 0883

Dziękujemy za każdy gest Waszej życzliwej hojności a także za każde przekazanie naszej prośby dalej!


Serwis Get Mercy https://getmercy.org/ wystartował w dniu liturgicznego wspomnienia św. Siostry Faustyny Kowalskiej, 5 października 2020 r. Projekt, obecnie w wersji beta, to w zamyśle Fundacji “Misericors’ chrześcijańska, międzynarodowa platforma społecznościowa, umożliwiająca w nowy sposób głoszenie Miłosierdzia oraz promocję Dobra i empatii w Sieci, z planowanymi komponentami technologii rozszerzonej rzeczywistości AR oraz streamingu online. Serwis zawiera obecnie: interaktywną mapę i wyszukiwarkę z lokalizacjami i wizytówkami wszystkich sanktuariów Bożego Miłosierdzia w Polsce oraz wybranych na świecie (docelowo wszystkich), sekcję uczynków miłosierdzia, gdzie internauci mogą zachęcać, inspirować i motywować innych do realizacji uczynków miłosierdzia przez dzielenie się własnymi dokonaniami i pomysłami na czynienie dobra oraz sekcję intencji modlitewnych, której celem jest zachęcanie do wzajemnej modlitwy i postu w przesyłanych intencjach. Internauci mogą rejestrować się w nim jako użytkownicy podając jedynie swój e-mail oraz nadając nick – nie są zbierane żadne dane osobowe, ale mogą korzystać z niego także bez rejestracji. Nowym komponentem jest mapa i wyszukiwarka Orszaków Trzech Króli, które w nowej formie – ze względu na sytuację pandemii, odbędą się w dniach 5 i 6 stycznia 2021.


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Fundacja “Misericors” https://misericors.org/ założona w 2015 r., u progu Roku Miłosierdzia, przez przedsiębiorcę informatyka oraz księdza doktora teologii, której dewizą jest hasło: Codzienna Aplikacja Miłosierdzia, stawia sobie za cel realizację wezwania św. Jana Pawła II do “nowej wyobraźni miłosierdzia” – na “ cyfrowym kontynencie”, z wykorzystaniem najnowszych technologii teleinformatycznych. Prezesem Fundacji jest Paweł Poleński.

Facebook: https://www.facebook.com/Misericors/

Twitter: https://twitter.com/Misericors_PL