Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

8 września 2018 – Modlitwa o potomstwo dla m...

8 września 2018 – Modlitwa o potomstwo dla małżeństw starających się o dziecko

8 września 2018 r. – jak każdego ósmego dnia miesiąca – wspólnota sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Gdańska wspiera modlitwą małżeństwa starające się o potomstwo. Na tej liście jest już ponad 650 małżeństw z Polski, Włoch, Francji i USA. Tego dnia w Malborku, Bydgoszczy, Budach Barcząckich, Krakowie, Gdańsku i Elblągu będą miały miejsce Msze św. w tej właśnie intencji.

#dzieńMODLITWY

Opublikowany przez Kobieta jest BOSKA Poniedziałek, 7 maja 2018

 

122 z nich już spodziewa się dzieci lub cieszy się tymi, które już przyszły na świat.

Prośby o modlitwę w tej intencji (imiona par małżeńskich) można przesyłać drogą mailową na: kobietajestboska@gmail.com lub poprzez fanpage formacji „Kobieta jest Boska” – https://www.facebook.com/KobietaJestBoska/

Info za —> Faustyna.pl: Modlitwa o potomstwo we wrześniu

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

A oto jedno z wielu świadectw:

“Bogu niech będą dzięki za wielkie cuda, które dokonuje w naszym życiu. Jesteśmy rodzicami cudownej córki urodzonej sercem i miłością. Po latach modlitwy, cierpienia, łez, oczekiwania, leczenia, naprotechnologii otrzymaliśmy od Pana Boga córeczkę adopcyjną. Każda zanoszona modlitwa jest wysłuchana…., ale Pan Bóg odpowiada tak, jak chce, zawsze jest to odpowiedź Miłości. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami… Dom wypełnia: gaworzenie, płacz i radość naszej córeczki, którą nazywamy cudem od Pana Boga dla nas. Jest cudowna! Chwała Panu, który jest Miłością”.

#siłamodlitwy #MszaŚwięta #Malbork #Bydgoszcz #BudyBarcząckie #Kraków #Gdańsk #ElblągSerdecznie zapraszamy na Msze…

Opublikowany przez Kobieta jest BOSKA Środa, 5 września 2018