Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

7. Piesza Diecezjalna Pielgrzymka z Bielska-Białej...

7. Piesza Diecezjalna Pielgrzymka z Bielska-Białej do Łagiewnik: 30 kwietnia – 3 maja 2019

W 19. rocznicę kanonizacji św. Siostry Faustyny, 30 kwietnia 2019 roku po Mszy św. o godzinie 12:00 z Bielska Białej wyruszyła VII Piesza Diecezjalna Pielgrzymka z Bielska Białej do Łagiewnik.

Wydarzenie —> na Facebooku

Pątnicy pielgrzymują w kilku grupach, którym patronują: św. Siostra Faustyna, św. Jan Paweł II, św. Brat Albert, św. Maksymilian, św. Józef Bilczewski, bł. ks. Michał Sopoćko i bł. Matka Teresa.

Opublikowany przez Piesza Diecezjalna Pielgrzymka z B-B do Łagiewnik Niedziela, 3 marca 2019

 

Zobacz szczegółowy —> Plan pielgrzymki

Pielgrzymi przybędą do Łagiewnik w piątek 3 maja 2019 r., gdzie nawiedzą kaplicę z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny, ucałują jej relikwie, a następnie przejdą do bazyliki, gdzie uczestniczyć będą w Eucharystii, sprawowanej na zakończenie pielgrzymki.

Info za> Faustyna.pl: VII piesza pielgrzymka diecezji bielsko-żywieckiej oraz  www.faustyna.bielsko.pl

Wideo —> Hymn Pielgrzymki “Tyś słodką nadzieją (Miłosierdzie Boże)”

Kapłan ze specjalną monstrancją z Jezusem eucharystycznym, adorowanym w drodze przez pielgrzymów – tak wyglądało czoło pieszej pielgrzymki, która 30 kwietnia 2019 wyruszyła z hałcnowskiego sanktuarium w Bielsku-Białej do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. Tegoroczna pielgrzymka – pod hasłem nawiązującym do słów z Dzienniczka s. Faustyny „Ona da ci moc” (Dz. 1489) – organizowana jest po raz siódmy. Tematem rozważań w drodze jest Eucharystia.

Czytaj całość —> ekai.pl: Bielsko-Biała: prawie 1800 osób pielgrzymuje pieszo do Łagiewnik