Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

38. Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 4-1...

38. Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 4-15 lipca 2018 – Pieszo, duchowo, online i w aplikacji mobilnej!

We środę 4 lipca 2018 r. Mszą św. w archikatedrze przemyskiej o godz. 7.00 rozpoczęła się 38. Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem: “Żyć z Maryją w Duchu Świętym”. Pielgrzymi dotarli na Jasną Górę w niedzielę 15 lipca.

Zobacz też —> Polska pielgrzymuje na Jasną Górę, także przez Internet – 2. edycja akcji #PolskaPielgrzymuje

15 lipca 2018 r. od godz. 9.45 grupy pielgrzymkowe kolejno wchodziły na plac przed Jasnogórskim Szczytem, skąd po krótkiej modlitwie i po prezentacji przeszły do Kaplicy Cudownego Obrazu. O godz. 11.00 rozpoczęła się w Bazylice Jasnogórskiej uroczysta Msza św. kończąca Pielgrzymkę. Powitanie pielgrzymów i Msza św. byly transmitowane na antenie Radia FARA (98,2 MHz i 104,5 MHz), w serwisie radiofara.pl oraz na kanale Radia Fara —> na YouTube.

Wejście pielgrzymki przemyskiej na Jasną Górę poprzedziło nocne czuwanie, które podjęli duchowi pielgrzymi w Kaplicy Czarnej Madonny po modlitwie Apelem Jasnogórskim w nocy z 14 na 15 lipca —> Transmisja z czuwania

Playlista relacji wideo z pielgrzymki Rafa Fara —> z Pielgrzymki 2018


Pielgrzymowanie można było rozpocząć w samym Przemyślu 4 lipca, albo w jednym z lokalnych ośrodków pielgrzymkowych: w Lesku – 4 lipca, w Jarosławiu, Leżajsku i Brzozowie – 5 lipca, zaś w Przeworsku, Łańcucie i Krośnie – 6 lipca.

Zobacz relację —> PRZEMYŚL: Wyjście grup pielgrzymkowych

Zapraszamy na stronę —> 38. Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, pielgrzymkowy serwis Radia FARA, gdzie na bieżąco są przekazywane informacje o tym, co dzieje się na pielgrzymkowym szlaku.

Pielgrzymce pieszej można towarzyszyć duchowo —> DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ z Radiem FARA

W roku 2018 dzięki aplikacji mobilnej, każdy mógł na bieżąco przeżywać rekolekcje poprzez udostępniane materiały ze szlaku pątniczego —> Uruchomiona została aplikacja pielgrzymkowa

Trwa zbiórka środków na Sprzęt do transmisji video z pielgrzymki —> Zobacz projekt

RSS Aktualności pielgrzymki przemyskiej – Radio Fara

  • Wystąpił błąd, co prawdopodobnie oznacza, że kanał nie działa. Spróbuj ponownie później.