Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

24 września 2022 w Łagiewnikach – XIII Piel...

24 września 2022 w Łagiewnikach – XIII Pielgrzymka Żywego Różańca Archidiecezji Krakowskiej – Zaproszenie

Już w najbliższą sobotę – 24 września 2022 r. – do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybędzie XIII Pielgrzymka Żywego Różańca Archidiecezji Krakowskiej. – Chcemy przez Maryję, przez modlitwę różańcową wypraszać Boże Miłosierdzie dla całego świata, a świat tak bardzo tego miłosierdzia potrzebuje – mówi ks. dr Stanisław Szczepaniec, diecezjalny moderator Żywego Różańca w Archidiecezji Krakowskiej.

Zobacz relację —> 13. Pielgrzymka Żywego Różańca Archidiecezji Krakowskiej do Łagiewnik

XIII Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik

Zobacz też —> Różaniec ze św. Siostrą Faustyną


Jak podkreśla kapłan, pielgrzymka odbywa się tradycyjnie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, miejscu niezwykle ważnym nie tylko dla Archidiecezji Krakowskiej, ale dla całego Kościoła i świata. – Zapraszam przede wszystkim członków Żywego Różańca, zelatorów, wszystkich, którzy w tej wspólnocie uczestniczą i się modlą. Ale nie tylko ich – każdego, kto ceni modlitwę różańcową, dla kogo ta modlitwa jest ważna. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy – mówi ks. Szczepaniec, dodając, że tegoroczna pielgrzymka będzie wielkim dziękczynieniem za beatyfikację Pauliny Jaricot, założycielki Żywego Różańca.

Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 10.00. Kwadrans później w Bazylice Bożego Miłosierdzia rozpocznie się misterium o bł. Paulinie Jaricot. Na godzinę 11.00 zaplanowano różaniec. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza święta sprawowana w samo południe.

Program XIII Pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik:

Dziękczynienie za beatyfikację Pauliny Jaricot

10.00 – wprowadzenie
10.15 – misterium o bł. Paulinie Jaricot
11.00 – różaniec
12.00 – Msza święta

Info, foto i wideo na podstawie —> Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach: Ks. dr Stanisław Szczepaniec zaprasza na XIII Pielgrzymkę Żywego Różańca do Łagiewnik


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Odwiedź serwis Get Mercy – zobacz mapę sanktuariów Bożego Miłosierdzia, znajdź najbliższe!

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja